6604
15650
9835
21210
Zapisy na XLIV rok szkolny są OTWARTE. Zapraszamy!
Walizka Skamandera

Walizka Skamandera to zabawa organizowana na stronie AM Ramesville i polega na odnalezieniu stworzenia, które uciekło z tytułowej walizki i schowało się w losowo wybranym pokoju na czacie. Uczestnicy po trzech śladach łapek, przy których zostały umieszczone wskazówki, muszą znaleźć miejsce ukrycia stworzenia. Gdy tak się stanie, należy odpowiedzieć na zagadkę stworzenia. Dopiero gdy padnie prawidłowa odpowiedź, zwierzątko pozwoli się pokornie odprowadzić na miejsce.

Zabawa jest organizowana zgodnie z harmonogramem roku szkolnego w sobotę, a czas na poszukiwania kończy się następnego dnia. Wykonanie zadania należy oznajmić poprzez wysłanie wiadomości na szkolną sowę (dyrekcja.amr@gmail.com) z takimi informacjami jak:

  • miejsca, w których zostały znalezione łapki ze wskazówkami (wystarczy nazwa podstrony lub link do niej);
  • miejsce ukrycia stworzenia (join do sali);
  • rozwiązanie zagadki.

Uczestnik, który dostarczy Dyrekcji wszystkich pożądanych danych, otrzyma 35 punktów/galeonów, a dla pierwszej osoby jest przewidziany bonus w wysokości 15 punktów/galeonów. Stażyści i nauczyciele starają się wyłącznie o galeony, które następnie zostaną przeliczone na odpowiednią liczbę kryształów/punktów.