11998
18641
15430
 07.07 - zebranie Prefektów (świstoklik) 08.07 - konkurs ze Sztuki Łaciny (świstoklik)  10.07 - konkurs z PMM (świstoklik)  11.07 - Karty Czarodziejów 11.07 - Na miotle przez świat 12.07 - Wypad do Hogsmeade 17.07 - termin wysyłania artykułów
Walizka Skamandera

Walizka Skamandera to zabawa organizowana na stronie AM Ramesville i polega na odnalezieniu stworzenia, które uciekło z tytułowej walizki i schowało się na losowo wybranej podstronie. Uczestnicy po trzech śladach łapek, przy których zostały umieszczone wskazówki, muszą znaleźć miejsce ukrycia stworzenia. Gdy tak się stanie, należy odpowiedzieć na zagadkę stworzenia. Dopiero gdy padnie prawidłowa odpowiedź, zwierzątko pozwoli się pokornie odprowadzić na miejsce.

Zabawa jest organizowana zgodnie z harmonogramem roku szkolnego w sobotę, a czas na poszukiwania kończy się następnego dnia. Wykonanie zadania należy oznajmić poprzez wysłanie wiadomości na szkolną sowę (dyrekcja.amr@gmail.com) z takimi informacjami jak:

  • miejsca, w których zostały znalezione łapki ze wskazówkami;
  • miejsce ukrycia stworzenia (zarówno w tym, jak i powyższym, wystarczy nazwa podstrony lub link do niej);
  • rozwiązanie zagadki.

Uczestnik, który dostarczy Dyrekcji wszystkich pożądanych danych, otrzyma 35 punktów/galeonów, a dla pierwszej osoby jest przewidziany bonus w wysokości 15 punktów/galeonów. Stażyści i nauczyciele starają się wyłącznie o galeony, które następnie zostaną przeliczone na odpowiednią liczbę kryształów/punktów.