18816
32829
17748
47570
Trwają zapisy na XXXIV rok szkolny >>ŚWISTOKLIK<<  
Tablica Zasłużonych

JAMES SURVILLE

Właśnie ten czarodziej pewnego dnia wpadł na pomysł stworzenia AM Ramesville. Dzięki niemu wszystko się zaczęło. Przez 5 lat pełnił w szkole funkcje głównego dyrektora. Akademia za jego panowania bardzo dobrze prosperowała. Nauczał Smokologii oraz Zaklęć.
 
OLIVIA WILDE

Jest ona wieloletnim webmasterem Akademii Magii Ramesville. Przeniosła akademie z serweru boo.pl na xaa.pl. Służy także pomocą przy robieniu grafiki. Tworzyła dla akademii themy.
MARY PICKET
 
Jedna z pierwszych dyrektorek Ramesville. Zrobiła ona wiele dla szkoły, między innym rozsławiła ją. Dzięki niej AM Ramesville zyskała popularność i szacunek całego Świata Magii. Nauczała ona dodatkowo w Akademii Quidditcha.
 

CATERINA RAIDVER

Pełniła funkcje głównego dyrektora szkoły. Po chwilowym upadku AMR przywróciła szkole jej dawną świetność - wspaniały wygląd, frekwencje i, co najważniejsze, wspaniałych nauczycieli. Cudowny grafik i dyrektor.
 
ALICE LAUREN WARD

Absolwentka AM Ramesville z domu Salazara Slytherina. Po ukończeniu szkoły przyjęła posadę Wielkiego Inkwizytora Ramesville. Sprawowała te funkcje przez cały rok szkolny. Wywiązywała się ze swoich obowiązków i zawsze wszystko robiła na czas i dokładnie.
Wiele pomagała tamtejszej dyrekcji. Za wszystkie uczynki AM Ramesville dziękuje.
 
CRISPIN STEWART
 
Przez 17 lat szkolnych był nauczycielem Wiedzy o Harrym Potterze w naszej Akademii, a 15 lat był w jej zarządzie. Za jego kadencji AMR przeżyło ponowny rozkwit i trafiło do czołówki najbardziej cenionych szkół w Świecie Magii. Crispin jako dyrektor nie tylko umiejętnie kompletował kadrę nauczycielską w taki sposób, aby młodych adeptów magii uczyli najlepsi w swojej sztuce, ale również każdego roku mógł pochwalić się dużą liczbą uczniów zapisanych do szkoły. Serdecznie dziękujemy Crispinowi za prawie 4 lata udziału w życiu szkoły i zaangażowanie, jakie włożył, by wynieść ją na wyżyny.
 
LUI MAXIMA

Pełni funkcję Dobrego Ducha w Akademii Magii Ramesville. Zawsze jest pomocna dla Dyrekcji i zrobiła bardzo wiele dla Naszej Akademii. Przy gorszych momentach potrafiła postawić do pionu mentalność Dyrekcji co przyniosło wspaniałe rezultaty. Ponadto pełni funkcję grafika w AMR, dzięki niej Nasza Akademia może pochwalić się zupełnie innymi, nowoczesnymi świadectwami, odznakami czy dyplomami. Dodatkowo nauczała w AMR Prawa Magicznego.