18824
5500
18075
10745
7-13.10 - Tydzień Zabaw 12.10 - konkurs z Zaklęć >>ŚWISTOKLIK<<  19.10 - Rubinowe Wyzwanie [4] >>ŚWISTOKLIK<<  03.11 - ostateczny termin wysyłania potwierdzenia wykonania listy zakupów  
Tablica Zasłużonych

JAMES SURVILLE

Właśnie ten czarodziej pewnego dnia wpadł na pomysł stworzenia AM Ramesville. Dzięki niemu wszystko się zaczęło. Przez 5 lat pełnił w szkole funkcje głównego dyrektora. Akademia za jego panowania bardzo dobrze prosperowała. Nauczał Smokologii oraz Zaklęć.
 
OLIVIA WILDE

Była ona wieloletnim webmasterem Akademii Magii Ramesville. Przeniosła akademie z serweru boo.pl na xaa.pl. Służy także pomocą przy edycji szkoły od strony technicznej jak i graficznej. Stworzyła dla AM Ramesville wiele szat graficznych. Nauczała w szkole Wiedzy o Harrym Potterze.

MARY PICKET
 
Jedna z pierwszych dyrektorek Ramesville. Zrobiła ona wiele dla szkoły, między innym rozsławiła ją. Dzięki niej AM Ramesville zyskała popularność i szacunek całego Świata Magii. Nauczała ona w Akademii Magii Ramesville Latania na Miotle/Quidditcha.
 

CATERINA RAIDVER

Pełniła funkcje głównego dyrektora szkoły. Po chwilowym upadku Akademii Magii Ramesville przywróciła szkole jej dawną świetność - wspaniały wygląd, frekwencje i, co najważniejsze, wspaniałych nauczycieli. Cudowny grafik i dyrektor. Nauczała w szkole Eliksirów.
 
ALICE LAUREN WARD

Absolwentka AM Ramesville z domu Salazara Slytherina. Po ukończeniu szkoły przyjęła posadę Wielkiego Inkwizytora Ramesville. Sprawowała tę funkcje przez cały rok szkolny. Wywiązywała się ze swoich obowiązków i zawsze wszystko robiła na czas i dokładnie. Wiele pomagała tamtejszej dyrekcji. Za wszystkie uczynki AM Ramesville dziękuje.
 
CRISPIN STEWART
 
Przez 24 lat szkolne był nauczycielem Wiedzy o Harrym Potterze w naszej Akademii, a 21 lat był w jej zarządzie. Za jego kadencji Akademia Magii Ramesville przeżyła ponowny rozkwit i trafiło do czołówki najbardziej cenionych szkół w Świecie Magii. Crispin jako dyrektor nie tylko umiejętnie kompletował kadrę nauczycielską w taki sposób, aby młodych adeptów magii uczyli najlepsi w swojej sztuce, ale również każdego roku mógł pochwalić się dużą liczbą uczniów zapisanych do szkoły. Serdecznie dziękujemy Crispinowi za ponad 6 lat udziału w życiu szkoły i zaangażowanie, jakie włożył, by wynieść ją na wyżyny.
 
LUI MAXIMA

Pełni funkcję Dobrego Ducha w Akademii Magii Ramesville. Zawsze jest pomocna dla Dyrekcji i zrobiła bardzo wiele dla Naszej Akademii. Przy gorszych momentach potrafiła postawić do pionu mentalność Dyrekcji co przyniosło wspaniałe rezultaty. Ponadto pełni funkcję grafika w AMR, dzięki niej Nasza Akademia może pochwalić się zupełnie innymi, nowoczesnymi świadectwami, odznakami czy dyplomami. Dodatkowo nauczała w AMR Prawa Magicznego.