12334
16037
17285
Każdego Dnia - Happy Rames  19.07 - Artykuły do Newsville (świstoklik)  19.07 - Konkurs dotyczący Newsville (świstoklik) 20.07 - Turniej Pojedynków 21.07 - Potterville      
Dyrekcja
 

Akademia Magii Ramesville była zarządzana przez pięćdziesiąt osób, które wchodziły w skład dyrekcji pełniąc funkcję dyrektora głównego lub jego zastępcy. Informacje zostały pozyskane z różnych źródeł. 

 
JAMES SURVILLE
(maj 2004- marzec 2009)
Założyciel oraz główny dyrektor Akademii Magii Ramesville. W szkole nauczał dwóch przedmiotów, a mianowicie Smokologii oraz Zaklęć i Uroków. James Surville wymyślił i stworzył Akademię, która początkowo znajdowała się na blogu i formu. 


MARCIN SNAPE
(maj 2004 - sierpień 2004)
(sierpień 2010 - marzec 2011)
Był on pierwszym wicedyrektorem w Akademii Magii Ramesville. Pełnił on tę funkcję dwa razy. Początkowo zarządzał placówką z Jamesem Surville, zaś po sześciu latach podjął współpracę z Severusem Lenghtonem. Niestety zrezygnował z powodu różnic w pomyśle na AM Ramesville z Severusem Lenghtonem. Na przestrzeni tych kilku lat nauczał w szkole czterech przedmiotów, a mianowicie: Eliksirów, Języka Niemieckiego, Prawidłowego Zachowania oraz Wiedzy o Harrym Potterze.

 
ANNA SURVILLE
(sierpień 2004 - luty 2005)
Została powołana na stanowisko wicedyrektorowa zastępując tym samym Marcina Snape'a. Nauczała w szkole Eliksirów oraz Quidditcha.


PAULINA BLACK
(styczeń 2005 - luty 2007)
Paulina Black pełniła funkcję zastępcy dyrektora. Współpracowała z założycielem Akademii. Zajmowała się ona stroną, pełniła obowiązki webastera.
 
 
LUCAS SCOTT
(luty 2005 - grudzień 2005)
Profesor Scott pełnił funkcję wicedyrektora. Został powołany na to stanowisko po odejściu profesor Anny Surville. Nauczał w szkole Obrony przed Czarną Magią, Starożytnych Run oraz Transmutacji. W czerwcu 2013 roku wziął udział w castingu na profesora Obrony przed Czarną Magią w 2013 roku. Udało mu się go wygrać. Niestety po połowie roku szkolnego został zwolniony przez dyrektora Crispina Stewarta.


SHIZUKA RIDDLE
(??? 2006 - ??? 2008)
Pełniła funkcję wicedyrektora oraz szkolnego grafika. Zarządzała Akademią głównie wraz z założycielem - Jamesem Surville. Nauczała w szkole prawdopodobnie Numerologii oraz Starożytnych Run. Znawczyni Wiedzy o Harrym Potterze oraz wychowanka domu Salazara Slytherina. Absolwentka Hogwart HP School.


IKAS MARA
(??? 2006 - ??? 2007)
Nauczyciel pełnił funkcję wicedyrektora. Akademia Magii Ramesville zawdzięcza mu wykonywanie wielu grafik, a mianowicie świadectw, dyplomów czy też nowego wyglądu strony. 


AREK POTTER
(??? 2006 - ??? 2007)
Profesor piastował fukcję wicedyrektora. Tak samo jak Ikas Mara wspomógł szkołę swoim talentem graficznym. 
 

CEDRICO AUGIAS
(??? 2007 - ??? 2007)
Pani profesor pełniła funkcję wicedyrektora. Wprowadziła na chwilę autorski i innowacyjny przedmiot, którego sama nauczała, a mianowicie Nostradamusologię. 


OLIVIA WILDE
(??? 2007 - ??? 2008)
Olivia Wilde przez wiele lat była powiązana z Akademią Magii Ramesville. Przez rok pełniła funkcję zastępcy dyrektora. Zgodziła się na przyjęcie tego stanowiska, ponieważ chciała pomóc Akademii. Olivia przez lata pełniła funkcję webmastera strony oraz wykonała wiele razy theme na prośbę dyrekcji dla Ramesville. Współpracowała między innymi z Jamesem Surville, Shiz Riddle, Cateriną Raidver, Crispinem Stewartem, Mary Picket oraz Alice Radcliffe.


CRYSTAL NOIRE

(??? 2007 - ??? 2008)
Nauczycielka była wicedyrektorem Akademii Magii Ramesville. Pomogła dyrekcji swoim talentem graficznym. Nie jest wiadome czego nauczała w Akademii Magii Ramesville.


NIGHIVTEN FIUU
(??? 2008 - ??? 2008)
Prawdopodobnie w 2008 roku pełnił funkcję wicedyrektora w Akademii Magii Ramesville. Nauczał w szkole dwóch przedmiotów, a mianowicie: Wampirologii oraz Zielarstwa. Zrezygnował ze stanowiska z powodów osobistych.


KATHIA RIDDLE
(??? 2008 - ??? 2008)
W 2008 roku została dyrektorem Akademii na krótki czas w ramach zastępstwa. Nie jest wiadomo czego nauczała. Zrezygnowała ze stanowiska.


DAVID LONELIN
(??? 2008 - ??? 2008)
Prawdopodobnie w 2008 roku pełnił stanowisko wicedyrekora. Nie jest wiadome czego nauczał w Akademii Magii Ramesville. Zrezygnował ze stanowiska z powodów osobistych.
 
 
EVANDES FLAMELUS
(??? 2007 - maj 2007)
Pełnił funkcję wicedyrektora szkoły. Oprócz tego wykonywał obowiązki szkolnego grafika oraz pedagoga szkoły. W Akademii Magii Ramesville nauczał Eliksirów.
 
 
JESSICA SMITH
(maj 2007 - maj 2008)
Jessica przez rok zajmowała posadę wicedyrektora. Wcześniej pełniła funkcję szkolnego inkwizytora. Nie nauczała w szkole żadnego przedmiotu.
 

LIPSTICK ICE
(??? 2008 - maj 2008)
Profesor Ice nauczała w szkole Historii Magii. Po czasie została mianowana na dyrektora Akademii. Zajmowała się przygotowywaniem grafiki dla szkoły.
 
 
PIOTR MCGORLSKI
(??? 2008 - ??? 2008)
Profesor McGorlski nauczał w Akademii Magii Ramesville dwóch przedmiotów, a mianowicie: astronomii oraz mugoloznawstwa. Po pewnym czasie został mianowany za wicedyrektora szkoły. Przez lata związany z Wirtualnym Hogwartem.
 

ERNES PICKARD
(??? 2009 - ??? 2009)
Pełnił on w szkole funkcję wicedyrektora. Nie jest wiadome czego nauczał w Akademii.

 
SHAJKA RIDDLE
(luty 2009 - maj 2009)
Pełniła funkcję dyrektora oraz szkolnego grafika Akademii Magii Ramesville.
 
KAO ELEVE
(kwiecień 2009 - maj 2009)
Zastępował Shajkę Riddle na stanowisku dyrektora Akademii Magii Ramesville w 2009 roku. Nie jest wiadome czego nauczał.
 
 
AYAME TENNESSEE (TSUKINO)
(marzec 2009 - czerwiec 2009)
(maj 2016 - lipiec 2016)
Nauczycielka została mianowana głównym dyrektorem Akademii Magii Ramesville zaraz po odejściu Jamesa Surville ze Świata Magii. Pełniła wtedy funkcję opiekuna Klubu Pojedynków. Po kilku latach wróciła do Świata Magii i ponownie ukończyła Akademię Magii Ramesville przez co została podwójnym absolwentem. W maju 2016 roku ponownie weszła do dyrekcji Ramesville, została wtedy dyrektorem. Po powrocie nauczała takich przedmiotów jak: Opieka nad Magicznymi Stworzeniami, Wampirologia oraz Wpływ Haremu na Imperium Osmańskie.
 
 
MACIEK POTTER
(marzec 2009 - maj 2009)
Pełnił funkcję wicedyrektora w Akademii Magii Ramesville. Został powołany przez Ayame Tennessee (dawniej Tsukino). W szkole nauczał Quidditcha/Latania na Miotle.
 
 
ANNELIESE JOYCE
(maj 2009 - lipiec 2009)
Pełniła funkcję wicedyrektora w Akademii Magii Ramesville w 2009 roku. Nauczała w szkole Obrony przed Czarną Magią. Została powołana przez Ayame Tennessee (dawniej Tsukino).


LARISSA WHITE-MOORE
(kwiecień 2009 - luty 2011)
(październik 2016 - luty 2017)
Larissa White-Moore była główną dyrektorką Akademii Magii Ramesville. Zarządzała placówką wraz z Mary Picket. Larissa White-Moore wraz z Mary Picket rozsławiły szkołę. Nauczycielka odeszła na jakiś czas, wróciła i zarządzała szkołą ponownie. Zastępstwo za nią w tym czasie pełniła Julie Meadowes "Maguhaj", która w tamtym czasie wykonywała obowiązki inkwizytora szkoły. Larissa na prośbę Alice Radcliffe wróciła do dyrekcji w październiku w 2016 roku. Larissa White-Moore nauczała w szkole Astronomii, Numerologii, Mugoloznastwa, Wampirologii i Wróżbiarstwa. Profesor White-Moore oprócz tego pełniła funkcję Opiekuna Zabawa. Za swojej kadencji zorganizowała w szkole bardzo dużo bali klimatycznych z czego Ramesville było w tamtym okresie bardzo znane.


MARY PICKET
(marzec 2009 - sierpień 2011)
(lipiec 2013 - lipiec 2014)
Nauczycielka pełniła funkcję wicedyrektora w Akademii Magii Ramesville. Zwyciężyła casting zosranizowany przez Ayame Tennessee (dawniej Tsukino). Zarządzała Akademią bardzo długi czas, jednak z wieloma przerwami. To właśnie dzięki niej szkoła zyskała wielką popularność oraz zasłynęła w Świecie Magii po dość mocnym kryzysie. Nauczała w Quidditcha/Latania na Miotle. Początkowo zarządzała placówką wraz z Ayame Tennessee (dawniej Tsukino) oraz Maćkiem Potterem. W lipcu 2013 wróciła do Świata Magii. Ówczesny wicedyrektor Jaq McCartney zrezygnował z pełnienia tej funkcji, dlatego dyrektor Crispin Stewart poprosił Mary Picket aby pomogła mu w prowadzeniu szkoły. Po odejściu Crispina Stewarta została głównym dyrektorem i razem z Alice powołały do zarządu Jagodę Riddle (dawniej Kawior). W lipcu postanowiła opuścić zarząd z powodu braku czasu.
 

 JULIE MEADOWES

(listopad 2009 - grudzień 2010)
Zarządzała ona szkoła wraz z Mary Picket. Po odejściu Ayame Tennessee, Mary Picket powołała Julie Meadowes na wicedyrektora szkoły. Oprócz tego wykonywała również obowiązki szkolnego inkwizytora i bardzo pomogła Mary Picket w podniesieniu i rozsławieniu Akademii Magii Ramesville. Bardzo często podpisywała się pseudonimem "Maguhaj". Można powiedzieć, że sprawowała zastępstwo za Larissę White, gdy ta była na urlopie. Nauczała w szkole trzech przedmiotów, a mianowicie: Obrony przed Czarną Magią, Wiedzy o Harrym Potterze oraz Zaklęć i Uroków.


AGNIESZA RAINER
(sierpień 2010 - marzec 2011)
Pełniła funkcję wicedyrektora w Akademii Magii Ramesville. Pomagała w zarząadzaniu placówką Larissie White-Moore, Mary Picket oraz Julie Meadowes.
W Akademii obejmowała posadę nauczyciela Mitów i Legend, Opieki nad Magicznymi Stworzeniami oraz Quidditcha/Latania na Miotle.
 
 
MARKS DEYMONT
(luty - kwiecień 2011)
Profesor Deymont został głównym dyrektorem Akademii Magii Ramesviille. Został powołany na to stanowisko, gdy Larissa White-Moore oraz Mary Picket musiały przerwać swoją działalność w Świecie Magii. Nauczał w szkole Zielarstwa. Po dwóch latach, a mianowicie w lipcu 2013 roku wrócił do Akademii na prośbę dyrektora Crispina Stewarta i ponownie objął posadę nauczyciela Zielarstwa. 
 
 
 
MITCH GREY
(kwiecień - lipiec 2011)
Profesor Grey został powołany na stanowisko wicedyrektora. Pomagał w zarządzaniu placówką Larissie White-Moore oraz Mary Picket po odejściu Agnieszki Rainer. Był też dyrektorem zastępczym podczas rządów Marksa Deymonta.

 
SEVERUS LENGHTON
(lipiec 2011 - luty 2012)
Severus Lenghton został głównym dyrektorem Akademii Magii Ramesville po tym gdy Marks Deymont zrezygnował z pełnienia tej funkcji. Zarządzał placówką z Mirandą Beller, Marcusem Calderonem oraz Arcturusem Bootem. Nasza placówka wiele zawdzięcza temu dyrektorowi. Ożywił Ramesville po tym gdy ta nieco upadła. Przeniósł on stronę z serweru boo.pl na xaa.pl. Zakupił i wgrał nowe moduły przez co szkoła stała się bardziej atrakcyjna. W szkole nauczał Transmutacji. Po pewnym czasie przeszedł na chwilowy urlop, który niestety zakończył się jego odejściem. W tym samym czasie dyrektor Severus Lenghton zarządzał placówką Crispin Stewart poraz pierwszy poznał Akademię Magii Ramesville. Aplikował w grudniu 2011 roku na posadę nauczyciela Zielarstwa, ale niestety się nie dostał. Profesor Lenghton przechodząc na urlop powierzył wszystkie obowiązki Marcusowi Calderonowi, a następnie nowej nauczycielce - Amelie Sayer.
 
 
ARCTURUS BOOT
(grudzień 2011 - luty 2012)
Sprawował funkcję wicedyrektora. W późniejszym czasie awansował na głównego dyrektora szkoły. Zrobił wiele dla szkoły, pomógł ją od nowa postawić na nogi wraz z Severusem Lenghtonem. Wprowadził wiele nowości na stronę (m.in. gazetka szkolna). Zajmował się głównie webmasteringiem. Nauczał w szkole Quidditcha/Latania na Miotle. Odszedł z Akademii gdy Severus Lenghton przeszedł na urlop. Było to spowodowane różnicami zdań między dwoma dyrektorami. Arcturus Boot przez wiele lat odwiedzał społeczność AM Ramesville na chacie, wchodził do Świata Magii pod pseudonimem "Arc". 
 
 
MARCUS CALDERON
(luty - marzec 2012)
Profesor Calderon pełnił funkcję wicedyrektora. Akademia Magii Ramesville była zarządzana przez niego oraz głównego dyrektora - Severusa Lenghtona. Pełnił funkcję dyrektora pełniącego obowiązki dyrektora głównego, gdy Severus Lenghton nie miał czasu na Świat Magii. Niestety bardzo szybko zrezygnował przez co Severus Lenghton mianował na jego następcę Amelię Sayer. Nauczyciel stworzył dla Akademii nowe obrazki do bloków oraz newsów, odświeżył szatę graficzną strony. Nauczał on w szkole Zaklęć i Uroków oraz Opieki nad Magicznymi Stworzeniami.


AMELIA SAYER
(marzec - maj 2012)
Profesor Sayer nauczała w szkole Wróżbiarstwa. Jej lekcje były oceniane przez uczniów jako trudne, ale bardzo ciekawe. Na początku sprawowała funkcję zastępcy dyrektora, później pełniła obowiązki głównego dyrektora, gdy Severus Lenghton nie miał czasu na Świat Magii. Nauczała w szkole Wróżbiarstwa. W połowie roku szkolnego na stanowisko nauczyciela Wiedzy o Harrym Potterze w zastępstwie za Arianę Smith zatrudniła Crispina Stewarta. Odeszła z Akademii przez brak możliwości dogadania się ze swoją zastępczynią - Juliette de Tourvel.  


JULIETTE DE TOURVEL
(kwiecień - lipiec 2012)
(styczeń - luty 2013)
Profesor Juliette de Tourvel pełniła w Akademii funkcję zastępcy dyrektora, a później głównego dyrektora. Zarządzała szkołą z Severusem Lenghtonem będąc wicedyrektorem. Przez okres trzech miesięcy zarządzała placówką z Amelią Sayer, z którą się nie dogadywała. Po odejściu profesor Sayer, de Tourvel powołała na stanowisko dyrektora Cateriną Raidver. We dwie przywróciły popularność i dawny poziom szkoły. Nauczała w szkole Obrony przed Czarną Magią. Odeszła po pół roku ale powróciła na miesiąc za namową Crispina Stewarta oraz Przemka Fravella, aby pełnić funkcję zastępcy dyrektora. Objęła wtedy również posadę opiekuna Klubu Pojedynków.

 
CATERINA RAIDVER
(kwiecień - wrzesień 2012)
(luty 2013 - maj 2013)
Wybrana przez Juliette de Tourvel do pomocy na stanowisko dyrektorki po odejściu Amelii Sayer. Podczas kadencji Cateriny Raidver szkoła bardzo szybko się zmieniała. Polepszył się wizerunek graficzny oraz wprowadzono wiele ciekawych atrakcji. Po rezygnacji Juliette de Tourvel z posady dyrektora głównego zarządzała szkołą z Przemkiem Fravellem oraz z Crispinem Stewartem. Pełnili oni wtedy funkcję wicedyrektorów. To właśnie Caterina Raidver wybrała profesora Crispina Stewarta na stanowisko dyrektora głównego, gdy opuszczała mury szkoły. Jej grafiki były oceniane przez społeczność Akademii Magii Ramesville jako bardzo ładne i atrakcyjne. Raidver zaprojektowała szkole nowy theme. Caterina Raidver będąc w Ramesville była osobą pełną energii i mającą wiele pomysłów na rozwój szkoły. Nauczała w szkole Eliksirów. W lutym 2013 roku, gdy Crispin Stewart musiał opuścić Ramesville na trzy tygodnie powróciła do placówki powołując do zarządu nowego wicedyrektora - Jaqa McCartney. 
 
 
PRZEMEK FRAVELL
(lipiec 2012 - kwiecień 2013)
Profesor Fravell przez niecały rok pełnił funkcję wicedyrektora. Został powołany na te stanowisko przez Caterinę Raidver, z którą również wspólnie nauczał Eliksirów. Był głównym zastępcą Crispina Stewarta, który bardzo cenił pracę Przemka Fravella. Oprócz tego profesor Fravell współpracował również z Rodrigo Auditore oraz z Juliette de Tourvel. Sprawował funkcje dyrektora pełniącego obowiązki, gdy Caterina Raidver była na chwilowym urlopie. Przez wiele lat nauczał w Akademii Magii Ramesville. Po odejściu często odwiedzał społeczność Akademii na chacie pod nickiem "Krzem". Po pewnym czasie profesor Przemek Fravell wrócił do szkoły aby nauczać kolejne pokolenia eliksirów. Był uważany za dobrego, ale bardzo surowego i wymagającego nauczyciela.

 
CRISPIN STEWART
(wrzesień 2012 - luty 2016)
(listopad 2018 - obecnie) 
Profesor Crispin Stewart jest osobą, która najdłużej pełniła funkcję dyrektora w Akademii Magii Ramesville. Swoją przygodę z tą placówką rozpoczął 21 kwietnia 2012 roku. We wrześniu 2012 został wicedyrektorem Cateriny Raidver, zastępnie został powołany na stanowisko dyrektora głównego. Po objęciu stanowiska diametralnie zmienił kadrę pedagogiczną. Zarządzał szkołą z wieloma osobami. W maju 2014 roku zdecydował się na dwumiesięczny urlop, który był spowodowany problemami w życiu realny. Wrócił w lipcu 2014 roku, aby na nowo zarządzać magiczną placówką. Przez cztery lata był właścielem strony, którą następnie przekazał Alice Radcliffe. W Akademii Magii Ramesville nauczał w głównej mierze Wiedzy o Harrym Potterze. Oprócz tego w ramach zastępstwa prowadził Mugoloznawstwo oraz Klub Pojedynków. Podczas dwóch semestrów wakacyjnych przeprowadzał swój autorski kurs magiczny, a mianowicie Klimatyczne zwiedzanie placówek magicznych. We wrześniu 2017 roku powrócił do Akademii aby poprowadzić Wiedzę o Harrym Potterze. Z powodu braku nauczyciela po odejściu Alice Radcliffe przedmiot nie był prowadzony. Po pięciu latach szkolnych ponownie został dyrektorem Akademii, a zaczął nią zarządzać wraz z Amelie Carter-Moore, Arią Carter oraz Sophie Mellark-Poe. Profesor Stewart pięć razy był opiekunem domu Helgi Hufflepuff oraz raz opiekunem domu Godryka Gryffindora. Podczas jego opiekuństwa Puchoni dwa razy zwyciężyli puchar domów, zaś Gryfoni raz. Naucza w szkole 21 rok szkolny, z czego 16 lat pełni funkcję dyrektora.

 
RODRIGO AUDITORE
(grudzień 2012 - styczeń 2013)
Zastępca dyrektora Akademii Magii Ramesville. Powołany na to stanowisko został przez dyrektora Crispina Stewarta. Nauczał w szkole Historii Magii. Był pomysłodawcą stworzenia klasy trzeciej, która zawierała profile tematyczne dla uczniów. Przez dwa miesiące aktywnie pracował nad rozwojem Akademii, jednak w styczniu 2013 roku zniknął ze Świata Magii i od tamtej pory nie było z nim kontaktu.
 

JAQ MCCARTNEY
(marzec 2013 - sierpień 2013)
(marzec 2016 - lipiec 2016)
Jaq McCartney pełnił funkcję wicedyrektora w Akademii Magii Ramesville. Zarządzał szkołą wraz z Przemkiem Fravellem i Cateriną Raidver, po krótkim urlopie (3 tygodnie) Crispina Stewarta później z nim. Został wybrany przez profesor Raidver oraz profesora Fravella. Nauczał w Ramesville Historii Magii, Obrony przed Czarną Magią oraz Wampirologii.  Został ponownie mianowany zastępcą dyrektora szkoły przez Alice Radcliffe, która następnie mianowała go dyrektorem głównym.
 

ALICE RADCLIFFE
(maj 2013 - styczeń 2014)
(marzec 2014 - październik 2016)
Profesor Alice Radcliffe jest absolwentką Akademii Magii Ramesville, podczas nauki w tej szkole należała do domu Helgi Hufflepuff. Zaraz po ukończeniu edukacji dołączyła do grona profesorów obejmując część przedmiotu - Wiedza o Harrym Potterze. Oprócz tego w swojej karierze nauczycielskiej profesor Radcliffe prowadziła Quidditcha/Latanie na Miotle oraz prowadziła wakacyjny kurs - Przygotowanie do zawodu aurora. Alice Radcliffe piastowała także funkcję Opiekuna Klubu Pojedynków oraz opiekuna domu. Alice cztery razy opiekowała się Puchonami, raz Krukonami oraz raz Gryfonami. Nauczycielka wznowiła szkolną gazetkę "Newsville", która funkcjonuje do tej pory. Na stanowisko wicedyrektora została wybrana poprzez wygranie konkursu. Po odejściu dyrektora Crispina Stewarta została głównym dyrektorem, a miało to miejsce w marcu 2016 roku. Niestety podczas jej rządów szkoła straciła popularność. Po kilku latach zarządzania szkołą odeszła, pozostawiając Akademię w rękach Larissy White-Moore, która wróciła na prośbę profesor Radcliffe.
 
 
JAGODA RIDDLE (KAWIOR)
(maj 2014)
(lipiec - sierpień 2014)
Profesor Riddle przed objęciem posady nauczyciela, a następnie funkcji wicedyrektora Akademii Magii Ramesville ukończyła edukację w tej szkole z wybitnymi wynikami. Po ukończeniu szkoły nauczała Zielarstwa, a następnie Opieki nad Magicznymi Stworzeniami. Dwa razy zajmowała fotel dyrektorski, pełniąc funkcję zastępcy dyrektora. Podczas nauki w Ramesville należała do domu Helgi Hufflepuff. W roku szkolnym marzec - maj 2014 pełniła funkcję opiekuna domu Hufflepuffu. Puchoni zajęli wtedy drugie miejsce w rankingu domów.
 
 
JASPER MCCARTHY
(grudzień 2014 -  maj 2015)
Profesor McCarthy pełnił funkcję zastępcy dyrektora Akademii Magii Ramesville. Był wieloletnim nauczycielem Językoznawstwa, Obrony przed Czarną Magią oraz Zaklęć i Uroków. Został powołany na to stanowisko przez dyrektora Crispina Stewarta oraz wicedyrektorkę Alice Radcliffe. Zrezygnował z pełnienia funkcji  wicedyrektora poprzez różnicę zdań z resztą członków dyrekcji. Oprócz tego pełnił również funkcję Opiekuna Zabaw, jak i Opiekuna Klubu Pojedynków. Nauczyciel trzy razy sprawował opiekę nad domem Salazara Slytherina. Ślizgoni raz z nim zdobyli Puchar Domów.
 

ELENA CAVALCANTI
(styczeń 2016 - marzec 2016)
Profesor Elena Cavalcanti pełniła funkcję wicedyrektora Akademii Magii Ramesville. Jest ona absolwentką tej szkoły, edukację ukończyła z wybitnymi wynikami. Należała do domu Salazara Slytherina. Będąc nauczycielem również opiekowała się tym domem, aż siedem razy co stanowi rekord szkoły. Ślizgoni wraz z nią wygrali trzy razy Puchar Domów. W szkole nauczała Numerologii oraz Wilkołactwa. Została wybrana na to stanowisko przez Alice Radcliffe i Crispina Stewarta. Będąc wicedyrektorem rozwinęła strefę rozrywki swoimi autorkimi pomysłami na przeróżne wydarzenia, turnieje jak i zabawy. Wprowadziła wiele klimatu do szkoły. Była oceniana jako jeden z najlepszych nauczycieli Akademii.
 
  
ALICE BILLE KYLE
(sierpień 2016 - wrzesień 2016)
Nauczycielka pełniła funkcję wicedyrektora Akademii Magii Ramesville. Została powołana na tę stanowisko przez Alice Radcliffe oraz Amelie Carter-Moore. W Akademii nauczała Historii Magii, a podczas kursów wakacyjnych prowadziła przedmiot o nazwie - Podróże po czarodziejskiej przeszłości. Profesor Kyle ukończyła jedną klasę w Ramesville, należała do domu Salazara Slythrina. Pełniła również funkcję opiekuna domu Dragons podczas wakacyjnego roku szkolnego. Wychowankowie tego domu zdobyli wtedy Puchar Domów. Alice Bille Kyle wiele lat wcześniej nauczała w Akademii Magii Ramesville Wróżbiarstwa.
 

AMELIE CARTER-MOORE
(sierpień 2016 - obecnie)
Profesor Amelie Carter-Moore obecnie pełni funkcję dyrektora Akademii Magii Ramesville. Zarządzała szkołą wraz z dyrektor Alice Radcliffe, później z Larissą White-Moore, Maxem Moore, Nicolasem Wandem, Arią Carter, Crispinem Stewartem oraz Sophie Mellark-Poe. Ukończyła Akademię Magii Ramesville z wybitnymi wynikami, należała do domu Helgi Hufflepuff. Dyrektor Carter-Moore wiele zrobiła dla Akademii. Po spadku popularności szkoły nauczycielka na nowo podniosła i rozsławiła tę placówkę. Amelie Carter-Moore cztery razy pełniła funkcję opiekuna domu. Na początku zajmowała się wychowankami domu Helgi Hufflepuff, którzy wygrali Puchar Domów. Następnie dwa razy z rzędzu sprawowała opiekę nad Ślizgonami, którzy z nią na czele zdobyli najwięcej punktów przez co wygrali puchar. Ostatni dom jakim opiekowała się profesor Carter-Moore był domem utworzonym na czas wakacji - Hipogryfy. Aktualnie naucza w Akademii Magii Ramesville Transmutacji. Podczas wakacyjnego roku szkolnego prowadziła kurs - Magopatologia przemian ludzkich. 
 
 
MAX MOORE
(październik 2016 - sierpień 2017) 
Profesor Moore pełnił w Akademii Magii Ramesville funkcję wicedyrektora, a później został mianowany na dyrektora przez Larissę White-Moore oraz Amelie Carter-Moore. Nauczał w szkole Astronomii. Wcześniej Max Moore uczestniczył w życiu szkoły pod innym nickiem - Aarton Riddley. Prowadził wtedy także Astronomię, ale również Mugoloznawstwo jak i Wiedzę o Harrym Potterze. Po czasie zrezygnował i odszedł z Ramesville.
 
 
NICOLAS WAND
(wrzesień 2017 - listopad 2018)
Profesor Nicolas Wand pełnił funkcję wicedyrektora Akademii Magii Ramesville. Został powołany na to stanowisko przez dyrektor Amelie Carter-Moore. Ukończył Akademię Magii Ramesville. Należał do domu Helgi Hufflepuff. Podczas swojej kariery nauczycielskiej pełnił funkcję opiekuna domu Roweny Ravenclaw, Krukoni raz wygrali z nim Puchar Domów. W Ramesville nauczał Opieki nad Magicznymi Stworzeniami oraz prowadził dwa kursy wakacyjne, a mianowicie - W świecie magizoologów oraz W jaskini Draconida. Był związany z Akademią przez ponad 4 lata.

 
ARIA CARTER
(listopad 2017 - obecnie)
Profesor Aria Carter od listopada 2017 roku pełniła funkcję wicedyrektora. Od listopada 2018 roku piastuje stanowisko dyrektora Akademii Magii Ramesville. Została powołana na to stanowisko przez Amelie Carter-Moore oraz Nicolasa Wanda. Ukończyła Akademię Magii Ramesville z wybitnymi wynikami, należała do domu Salazara Slytherina. W Ramesville obecnie naucza Eliksirów, a przez jeden rok szkolny prowadziła zajęcia dla klasy pierwszej z Transmutacji. 
 
 
SOPHIE MELLARK POE
(listopad 2018 - obecnie)
Profesor Mellark Poe od wielu lat prowadzi zajęcia ze Smokologii oraz Opieki nad Magicznymi Stworzeniami. Na stanowisko dyrektora Akademii Magii Ramesville została powołana przez Amelie Carter-Moore oraz Arię Carter. Oprócz tego profesor Mellark Poe pełni funkcję redaktora naczelnego gazetki "Newsville". Nauczycielka cztery razy sprawowała opiekę nad domem Godryka Gryffindora oraz raz nad wakacyjnym domem Testrali. Wychowankowie tego domu zwyciężyli wtedy Puchar Domów.
 
 
   
Opracował: Crispin Stewart
Poprawki: 
Alice Radcliffe, Larissa White-Moore, 
Amelie Carter-Moore oraz Crispin Stewart
Ostatnia aktualizacja: 08.11.2018 r.