31842
47273
48385
05.08 - konkurs z Dywinacji (świstoklik)  05.08 - konkurs Prefekta Hipogryfów (świstoklik 06.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  08.08 - Walizka Skamandera  09.08 - Milion w 25 sekund  09.08 - konkurs z Magomedycyny (świstoklik) 12.08 - konkursy z gazetki (świstoklik) 13.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  16.08 - realizacja wakacyjnej listy zakupów (świstoklik)  20.08 - zabawy w Pokoju Życzeń  
Poradnik - Krok III

KROK III - WEJŚCIE NA CZAT

Masz już własny nick, więc teraz pomożemy Ci dostać się na chat do Naszej Akademii. Jest to bardzo proste, a można to zrobić na 3 różne sposoby:

1. PROGRAM ICeQ 5.14

Klikając >>TUTAJ<< możesz go pobrać. Po pobraniu programu wypakuj go. Po uruchomieniu ukaże Ci się takie okienko. Wpisz w nim swoje dane:
 
 
Następnie kliknij w "Zaawansowane" i przepisz wszystko dokładnie tak, jak na obrazku poniżej:
 
2. APLET - WEJŚCIE NA CZAT PRZEZ PRZEGLĄDARKĘ
 
Teraz możesz wejść na chat do Naszej Akademii poprzez przeglądarkę. Wystarczy, że wpiszesz swój nick i hasło jakie utworzyłeś na Polfanie. Klikając >>TUTAJ<< możesz z nami chatować! Wpisz w nim swoje dane:
 
 
3. APLIKACJA NA TELEFON POLFAN
 
Polfan to aplikacja mobilna z systemem Android. Jeśli nie macie dostępu do komputera czy laptopa to jest to aplikacja dla Was! Klikając >>TUTAJ<< możesz ją pobrać! Wpisz w niej swoje dane:
 
 
Następnie wejdź do Kryształowej Komnaty, wpisując na czacie /join krysztalowa_komnata, aby się z nami spotkać:
 
 
 
PRAWDA ŻE PROSTE? WIDZIMY SIĘ W KRYSZTAŁOWEJ KOMNACIE!  
 
 
Ale to jeszcze nie wszystko! W Naszej Akademii możesz wziąć udział w Klubie Pojedynków oraz możesz zagrać w mecz Quidditcha. Myślisz, że na chacie jest to niemożliwe? Sam się przekonaj! 
 

>>DALEJ<<