0
0
0
0
 08.12 - uroczyste rozpoczęcie XXXVII roku szkolnego  
Karty Czarodziejów

 

Karty Czarodziejów to zabawa organizowana na stronie szkoły Akademii Magii Ramesville. Na stronie szkoły w różnych miejscach ukryte będą Karty Czarodziejów znane z Harry'ego Pottera i zadaniem uczestników jest odnalezienie tych Kart (przykład. obrazek powyżej), podanie dokładnie w jakim miejscu zostały ukryte np. w bloku Nasza Akademia oraz podanie informacji czym dany czarodziej zasłynął w Świecie Magii.

Ukrytych Kart jednorazowo będzie trzy, a udział w zabawie mogą brać uczniowie, stażyści oraz nauczyciele.

Zabawa odbywa się zgodnie z Harmonogramem roku szkolnego. Karty będą dostępne na stronie szkoły od soboty godz. 16:00 do niedzieli do godz. 16:00. Karty Czarodziejów należy wysłać na szkolną sowę dyrekcja.amr@gmail.com, nim znikną ze strony szkoły. 

PUNKTACJA

Za każdą odnalezioną Kartę Czarodziejów uczestnik może otrzymać aż 10 punktów i 10 galeonów. Dodatkowo za podanie czym dany czarodziej zasłynął w Świecie Magii uczestnik otrzyma dodatkowe 5 punktów i 5 galeonów za jednego czarodzieja. Do zdobycia jest więc aż 45 punktów i 45 galeonów. Stażyści walczą o same galeony, a nauczyciele mogą zdobyć 2 punkty do RN oraz 60 galeonów.