11787
18777
14661
17516
22.04 - Konkurs z Numerologii >>ŚWISTOKLIK<<  23.04 - Konkurs z Zaklęć >>ŚWISTOKLIK<< 
Przedmioty klasy II

  • Claire LaMettrie
    Panel Edukacyjny: Magibiologiczny (OnMS, Zielarstwo, Smokologia)
    Przedmioty dodatkowe:
    Transmutacja, Numerologia, OpCM

  • Kassandra Whiteowl
    Panel Edukacyjny: Czarnomagiczny (Czarna Magia, Zaklęcia, Eliksiry)
    Przedmioty dodatkowe: 
    Quidditch

  • Felix McRodney
    Panel Edukacyjny: Magibiologiczny (OnMS, Zielarstwo, Smokologia)
    Przedmioty dodatkowe:
    OpCM, Quidditch
  • Alexandra Liver
    Panel Edukacyjny: Aurorski (Eliksiry, Zaklęcia, OpCM, Transmutacja)
    Przedmioty dodatkowe: 
    Numerologia, Historia Magii, OnMS
  • Ariadna Williams
    Panel Edukacyjny: Astronomiczny (Astronomia, Wróżbiarstwo, Numerologia)
    Przedmioty dodatkowe:
    Smokologia

  • Cassandra Lovato
    Panel Edukacyjny: Alchemiczny (Astronomia, Eliksiry, Zielarstwo)
    Przedmioty dodatkowe: 
    Transmutacja

  • Mati Janicki
    Panel Edukacyjny: Astronomiczny (Astronomia, Wróżbiarstwo, Numerologia)
    Przedmioty dodatkowe:
    Smokologia, Eliksiry, Historia Magii
  • Seth Goolway
    Panel Edukacyjny: Aurorski (Eliksiry, Zaklęcia, OpCM, Transmutacja)
    Przedmioty dodatkowe:
     Zielarstwo
  • Rita Prince
    Panel Edukacyjny:
    Aurorski (Eliksiry, Zaklęcia, OpCM, Transmutacja)
    Przedmioty dodatkowe:
    OnMS, Numerologia, Wróżbiarstwo
  • Rosalia Rossard
    Panel Edukacyjny: 
    Magibiologiczny (OnMS, Zielarstwo, Smokologia)
    Przedmioty dodatkowe:
    Eliksiry, Transmutacja, Zaklęcia, OpCM
  • Rosalie Nicket
    Panel Edukacyjny: 
    Aurorski (Eliksiry, Zaklęcia, OpCM, Transmutacja)
    Przedmioty dodatkowe:
     OnMS, Historia Magii
  • Sophie Prince
    Panel Edukacyjny:
    Czarnomagiczny (Czarna Magia, Zaklęcia, Eliksiry)
    Przedmioty dodatkowe:
    Astronomia, Qudditch, OpCM
  • Zatsune Ernello
    Panel Edukacyjny: Czarnomagiczny (Czarna Magia, Zaklęcia, Eliksiry) 
    Przedmioty dodatkowe:
    Wróżbiarstwo, Numerologia