0
0
0
0
 08.12 - uroczyste rozpoczęcie XXXVII roku szkolnego  
Zakupy na ul. Pokątnej

Księgarnia Esy i Floresy

Popularna księgarnia znajdująca się na Ulicy Pokątnej została założona w 1454 roku. Można w niej zakupić przeróżne książki, komiksy oraz podręczniki przydatne przy nauce magii.


[wejdź do środka]

Magiczne Dowcipy Weasleyów

Sklep został założony przez bliźniaków, Freda i George’a Weasleyów w 1996 roku. Można w nim zakupić przeróżne gadżety do robienia psikusów, oryginalne słodycze itp.


[wejdź do środka]

Różdżki u Ollivandera

Sklep znanego wytwórcy różdżek - Garricka Ollivandera, należy do jego rodziny od wielu pokoleń. Został założony w 382 r. p.n.e. i istnieje do dnia dzisiejszego.  


[wejdź do środka]

Apteka Sluga i Jiggera

Sklepik założony przez czarodziejów o nazwiskach Slug i Jigger i od tego czasu jest prowadzony przez ich rodzinę. Można w nim zakupić różne składniki do sporządzenia eliksirów oraz gotowe, niezwykłe mikstury.


[wejdź do środka]

Markowy sprzęt do Quidditcha

Sklep został stworzony z myślą o fanach najpopularniejszego magicznego sportu. Można w nim kupić najróżniejsze miotły, stroje oraz różne akcesoria przydatne zawodnikom podczas gry w Quidditcha.


[wejdź do środka]

Madame Malkin - szaty na wszystkie okazje

Sklep z szatami dla czarodziejów znajduje się nieopodal księgarni Esy i Floresy, a prowadzi go Madame Malkin. Można w nim zakupić stroje na wszystkie okazje.


[wejdź do środka]

Magiczna Menażeria

Sklep jest prowadzony przez sympatyczną, pomocną kobietę od wielu lat. Można w nim zakupić różne magiczne (i niemagiczne) stworzenia oraz asortyment do opieki nad nimi.


[wejdź do środka]

Kotły - wszystkie rozmiary

Sklep znajdujący się niedaleko Dziurawego Kotła prowadziła Madame Potage. Można było w nim kupić różnego rodzaju kociołki.


[wejdź do środka]

Artykuły piśmiennicze Scribbulusa

Sklep znajduje się obok bramy prowadzącej na ulicę Śmiertelnego Nokturnu. Można w nim kupić różne akcesoria do pisania, atrament czy pergamin.


[wejdź do środka]

Czarodziejskie zasoby Wiseacre

Sklep jest własnością czarodzieja o nazwisku Wiseacre. Można w nim kupić różne czarodziejskie przedmioty.


[wejdź do środka]

Centrum Handlowe Eeylopa

Sklep mieści się w niewielkim, dość mrocznym (ze względu na to, że sowy są nocnymi stworzeniami) budynku. Można w nim zakupić sowy oraz akcesoria do ich pielęgnacji i opieki.


[wejdź do środka]

< Twój Panel

Moduł ul. Pokątnej by Shado Ackerly