18824
5500
18075
10745
7-13.10 - Tydzień Zabaw 12.10 - konkurs z Zaklęć >>ŚWISTOKLIK<<  19.10 - Rubinowe Wyzwanie [4] >>ŚWISTOKLIK<<  03.11 - ostateczny termin wysyłania potwierdzenia wykonania listy zakupów  
Zakupy na ul. Pokątnej

Księgarnia Esy i Floresy

W tym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne na lekcjach podręczniki! Oprócz tego w sklepie jest także wiele innych interesujących książek dotyczących magii!


[wejdź do środka]

Magiczne Dowcipy Weasleyów

Chcesz wywinąć się z lekcji z dyrektorem albo zrobić sobie kilka dni wolnego? A może jesteś spragniony miłości? Jeśli tak to wejdź, a nie pożałujesz!


[wejdź do środka]

Różdżki u Ollivandera

Właśnie trafiłeś do czarodziejskiego świata? Potrzebna Ci różdżka?Nie mogłeś lepiej trafić, drogi czarodzieju! Wstąp do sklepu Ollivandera, jednego z najsłynniejszych wytwórców różdżek!  


[wejdź do środka]

Apteka Sluga i Jiggera

Jeżeli potrzebujesz składników do eliksiru, zapraszamy do naszej Apteki! Znajdziesz tu ingrediencje zarówno do najprostszych, najbardziej pospolitych eliksirów jak i do tych bardziej skomplikowanych. Wstępuj śmiało!


[wejdź do środka]

Markowy sprzęt do Quidditcha

W tym sklepie znajdziesz wszystko do gry w Quidditcha!Najnowsze modele Mioteł? Ochraniacze? Kask? Gogle? Gadźety ulubionych drużyn? Żaden problem! Wstąp już dziś!


[wejdź do środka]

Madame Malkin - szaty na wszystkie okazje

W tym sklepie każdy znajdzie szaty dla siebie. Madame Malkin szyje na wymiar wspaniałe kreacje, a wszystkie szaty są "na topie". To właśnie tutaj każdy uczeń przed rozpoczęciem roku może kupić sobie szaty do szkoły.


[wejdź do środka]

Magiczna Menażeria

Chcesz kupić sobie zwierzątko? Szczura, ropuchę, niuchacza, sowę?Wejdź do Magicznej Menażerii! Z pewnością znajdziesz tu idealne zwierzątko dla siebie.


[wejdź do środka]

Kotły - wszystkie rozmiary

Posiadamy wszystkie rozmiary i rodzaje kotłów, są to m.in.: miedziane, mosiężne, cynowe, srebrne, złote, samomieszalne oraz składane.


[wejdź do środka]

Artykuły piśmiennicze Scribbulusa

Jeśli szukasz najlepszych piór, kałamarzy czy najlepszej jakości pergaminów to dobrze trafiłeś. U nas znajdziesz wszelkie artykuły piśmiennicze, talizmany magiczne oraz inne gadźety.


[wejdź do środka]

Czarodziejskie zasoby Wiseacre

Oferujemy wszystko to, czego nie znajdziesz nigdzie indziej! Wagi, fiolki, karty, szklane kule, filiżanki do wróżenia z fusów, a także przypominajki. To zaledwie niewielka część tego, co możesz tu znaleźć. 


[wejdź do środka]

Centrum Handlowe Eeylopa

Poszukujesz sowy? Nie mogłaś/eś trafić lepiej! Dysponujemy wszystkimi gatunkami sów nadającymi się dla młodych adeptów magii.


[wejdź do środka]

< Twój Panel

Moduł ul. Pokątnej by Shado Ackerly