16701
42353
27665
73743
Zapisy na XLIV rok szkolny zostały ZAMKNIĘTE! Nowe zgłoszenia zostaną rozpatrzone po zakończeniu roku szkolnego.
Napisz do nauczyciela!

Nurtuje cię pytanie związane z konkretnym przedmiotem? Nie wiesz, gdzie wysłać praktykę lub zadanie? Dobrze trafiłeś, ponieważ poniżej znajdziesz adresy sów każdego profesora, który wykłada w naszej Akademii w XLIV roku szkolnym. Korzystaj mądrze!

prof. Alan Moonstone Eliksiry (kl. II) alanmoonstone@gmail.com
prof. Alice Wright Numerologia (kl. II) alicewright@interia.pl
prof. Cecily Elton Wróżbiarstwo cecilyelton1@gmail.com
prof. Cynthia Kamack Historia Magii cynth.kamack@gmail.com
prof. Gabrielle Simpson Latanie gabriellesimpson0@gmail.com
prof. Jason Frostern Eliksiry (kl. I) jasonek.frostern@gmail.com
prof. Kazbiel Thundershout Obrona przed CM kazbiel.to@fejm.pl
Opieka nad MS
prof. Moria Nerios Zielarstwo morianerios@gmail.com
prof. Narcyza Zoe Assassin Numerologia (kl. I) narcyza_assassin@wp.pl
Klub Pojedynków
prof. Nathalina Maloy Wiedza o HP nathalina.maloy@gmail.com
prof. Vivienne Levittoux Transmutacja vivienne.levittoux@gmail.com
Smokologia
prof. Zoe Anderson Zaklęcia prof.zoeanderson@gmail.com