0
0
0
0
Zakupy na ul. Pokątnej

Księgarnia Esy i Floresy

Popularna księgarnia znajdująca się na Ulicy Pokątnej została założona w 1454 roku. Można w niej zakupić przeróżne książki, komiksy oraz podręczniki przydatne przy nauce magii.

[wejdź do środka]

Magiczne Dowcipy Weasleyów

Sklep został założony przez bliźniaków, Freda i George’a Weasleyów w 1996 roku. Można w nim zakupić przeróżne gadżety do robienia psikusów, oryginalne słodycze itp.

[wejdź do środka]

Różdżki u Ollivandera

Sklep znanego wytwórcy różdżek - Garricka Ollivandera, należy do jego rodziny od wielu pokoleń. Został założony w 382 r. p.n.e. i istnieje do dnia dzisiejszego. Każdy czarodziej znajdzie tu różdżkę dla siebie. 

[wejdź do środka]

Apteka Sluga i Jiggera

Sklepik założony przez czarodziejów o nazwiskach Slug i Jigger i od tego czasu jest prowadzony przez ich rodzinę. Można w nim zakupić różne składniki do sporządzenia eliksirów oraz gotowe, niezwykłe mikstury.

[wejdź do środka]

Markowy sprzęt do Quidditcha

Sklep został stworzony z myślą o fanach magicznego sportu. Można w nim kupić najróżniejsze miotły, stroje oraz różne akcesoria przydatne zawodnikom podczas gry w Quidditcha.

[wejdź do środka]

Madame Malkin - szaty na wszystkie okazje

Sklep z szatami dla czarodziejów znajduje się nieopodal księgarni Esy i Floresy, a prowadzi go Madame Malkin. Można w nim zakupić stroje na wszystkie okazje.

[wejdź do środka]

Magiczna Menażeria

Sklep jest prowadzony od wielu lat przez sympatyczną i bardzo pomocną kobietę. Można w nim zakupić różne magiczne oraz niemagiczne stworzenia, a także asortyment do opieki nad nimi.

[wejdź do środka]

Kotły - wszystkie rozmiary

Sklep znajdujący się niedaleko Dziurawego Kotła, niegdyś prowadzony przez Madame Potage. Można w nim kupić przeróżne rodzaje kociołków w zależności od zapotrzebowania.

[wejdź do środka]

Artykuły piśmiennicze Scribbulusa

Sklep znajduje się obok bramy prowadzącej na ulicę Śmiertelnego Nokturnu. Można w nim kupić różne akcesoria do pisania, atrament czy pergamin.

[wejdź do środka]

Czarodziejskie zasoby Wiseacre

Sklep jest własnością czarodzieja o nazwisku Wiseacre. Można w nim kupić różne czarodziejskie przedmioty.

[wejdź do środka]

Centrum Handlowe Eeylopa

Sklep mieści się w niewielkim, dość mrocznym - ze względu na to, że sowy są nocnymi stworzeniami - budynku. Można w nim zakupić sowy oraz akcesoria do ich pielęgnacji i opieki.

[wejdź do środka]
< Twój Panel

Moduł ul. Pokątnej by Shado Ackerly