0
0
0
0
Detektyw Tajemnica #2

Szanowna społeczności!

Pierwszy Detektyw Tajemnica za nami! Cieszymy się, że zdecydowaliście się wziąć udział w zabawie. Punktację z zeszłego tygodnia znajdziecie pod tym linkiem. Osoby, które nie wiedzą, na czym polega Detektyw Tajemnica, odsyłamy do przeczytania opisu zabawy.

Waszym zadaniem — jak i poprzednio — jest zidentyfikowanie kto popełnił opisaną zbrodnię. Dodatkowo, na podstawie małej podpowiedzi, spróbujcie rozgryźć, kto jest tajemniczym detektywem, ujawniającym przestępstwa innych. Jeśli nie będziecie w stanie odgadnąć — nie martwcie się! Każda próba zostanie nagrodzona, a poszlak prowadzących do detektywa, z tygodnia na tydzień będzie coraz więcej. Pierwszą z poszlak znajdziecie tutaj. W zabawie mogą brać udział zarówno uczniowie, jak i stażyście oraz nauczyciele.

Informujemy, że zagadkowe akta drugiej sprawy zostały już ukryte gdzieś w zamku. Tak jak poprzednio, na odnalezienie ich i udzielenie odpowiedzi macie czas do niedzieli (05.02.2023) do godziny 23:59. Swoje prace ślijcie na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. 

Z życzeniami udanej zabawy,

Wszystkie wpisy >