0
0
0
0
Akcja Reklama

Droga Społeczności AM Ramesville!

Rozpoczęcie LI roku szkolnego odbędzie się 14 stycznia, a więc pora rozpocząć promocję naszej szkoły. Wasze uczestnictwo w wydarzeniu "Akcja Reklama" będzie dla nas ogromną pomocą, dlatego chcielibyśmy prosić o Wasze zaangażowanie przy promowaniu naszej magicznej placówki.

KORZYŚCI DLA REKLAMUJĄCYCH

Pod koniec roku szkolnego uczniowie, stażyści i nauczyciele, którzy pomogą w reklamie otrzymają punkty do swoich rankingów oraz galeony. Wszystkie reklamy są bardzo hojnie nagradzane. 

Tak jak co roku chcielibyśmy wyłonić spośród reklamujących "Łowcę Studentów". To uczeń, stażysta lub nauczyciel, którego reklama będzie największa i najskuteczniejsza. W ostatnim czasie ten zwyczaj obumarł ze względu na niewielkie zaangażowanie w reklamę, jednak mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się kogoś wyróżnić! Osoba, która zasłuży na ten tytuł, otrzyma pamiątkowy dyplom i nagrodę rzeczową, ufundowaną przez dyrekcję! 

Warunkiem otrzymania tytułu "Łowca Studentów" jest umieszczenie minimum 50 reklam promujących Akademię Magii Ramesville. Po zakończeniu całego wydarzenia na podstawie zrzutów ekranów z miejsc, gdzie były umieszczane grafiki oraz informacji zwrotnej od nowych uczniów, ocenimy, kto najlepiej promował naszą placówkę. Prosimy, aby nie robić tego jednego dnia, ponieważ efekt reklamy nie będzie zadowalający. Do rozpoczęcia roku jest sporo czasu. Liczymy na Was!

W JAKI SPOSÓB REKLAMOWAĆ?

To bardzo proste! Zachęcamy do reklamowania szkoły w komentarzach pod postami o tematyce potterowskiej na Instagramie, Wattpadzie, Samych Quizach czy Facebooku - na grupach dotyczących serii "Harry Potter" oraz o tematyce fantasty. Polecamy dodawać obrazki na Wiedzę Bezużyteczną, Kwejka czy Besty. Jednak prosimy pamiętać, że spam obrazkami też nie jest dobry. 

Będzie nam bardzo miło, gdy do reklamy dodacie kilka ciepłych słów od siebie. Prosimy umieszczać adres strony (http://ramesville.pl) oraz hasztagi na mediach społecznościowych. Może to wyglądać następująco: #hogwart #hp #harrypotter #jkrowling #szkoła #magia #czary #potterheads #gryffindor #hufflepuff #ravenclaw #slytherin #zabawa #przyjaciele #ramesville #amr

Warto zachęcać za pomocą komentarzy również na TikToku oraz YouTubie. Tworzenie filmów na wcześniej wymienionych serwisach też może przyciągnąć wielu potencjalnych uczniów, zawsze możemy pomóc je promować na naszych kontach. Przekonywanie osób w komentarzach czy wiadomościach prywatnych na różnych social mediach daje spore rezultaty. 

Prosimy pamiętać o tym, że dowody swojej pracy w postaci udostępnionych linków na stronach lub screenów należy wysłać na naszą sowę (dyrekcja.amr@gmail.com).  Wszystkie screeny i linki można wysyłać do 21 stycznia. Dowody reklamy należy umieścić w jednym mailu

Materiały promocyjne:

[REKLAMA 1] [REKLAMA 2]
[REKLAMA 3] [REKLAMA 4]
[REKLAMA 5] [REKLAMA 6]
[REKLAMA 7] [REKLAMA 8]
 [REKLAMA 9] [REKLAMA 10]
[REKLAMA 11] [REKLAMA 12]
[REKLAMA 13] [REKLAMA 14]
[REKLAMA 15] [REKLAMA 16]
 [REKLAMA 17] [REKLAMA 18]
 [REKLAMA 19] [REKLAMA 20]
[REKLAMA 21] [REKLAMA 22]
[REKLAMA 23] [REKLAMA 24]
[REKLAMA 25] [REKLAMA 26]
[REKLAMA 27] [REKLAMA 28]
[REKLAMA 29] [REKLAMA 30]
[REKLAMA 31] [REKLAMA 32]
[REKLAMA 33] [REKLAMA 34]
[REKLAMA 35] [REKLAMA 36]
[REKLAMA 37] [REKLAMA 38]
[REKLAMA 39] [REKLAMA 40]
[QUIZ]

Z wyrazami szacunku,

Wszystkie wpisy >