0
0
0
0
Zapisy na LII rok szkolny są OTWARTE! 8.05, 23:59 — konkursy z gazetki (świstoklik)  12.05, 23:59 — Akcja Reklama (świstoklik)
Konkurs OnMS

Świergotniki!

Konkurs! Moja droga przyjaciółka - nasza ukochana Dolores Jane Umbridge - przyniosła mi okropne nowiny. Jacyś zawistni żartownisie uprowadzili 5 kotków z jej cennych, porcelanowych talerzyków i schowali je w moim podręczniku. Oprawcy nie poprzestali na tym i w zostawionej Dolores notce wyjawili, że przy każdym kotku znajduje się krótka wskazówka odnosząca się do 5 magicznych stworzeń, których nasza ulubienica nie darzy specjalną sympatią. Wasze zadanie to odnaleźć kotki i odgadnąć, o jakich MS mowa w zagadkach. Podanie pełnych pięciu par warte jest 20 punktów i galeonów!

Jeśli jednak ktoś jest łasy na więcej, musi ułożyć wiersz/wierszyk/rymowankę o Dolores na co najmniej 40 słów, w których użyje wszystkich pięciu nazw stworzeń z pierwszej części konkursu. To zadanie również warte jest 20 punktów i galeonów.

Zaznaczam, że uzyskanie chociaż 20 punktów z mojego konkursu będzie oznaczało uzyskanie znaczka z gabinetem samej Dolores! Liczę zatem na waszą determinację, bo stawka jest niesłychanie wysoka. Na sowy ze wszystkimi wymaganymi informacjami (lokalizacje, jakie MS, wierszyk) czekam do środy (28.02) do godziny 21:37. Pamiętajcie, aby swoje odpowiedzi podpisać szkolnymi personaliami, a ślijcie je na adres kazbiel.to@fejm.pl

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis

PS Dodatkowo informuję, że w moim dzienniku znajdują się wyniki kartkówki klasy I. Poprawa odbędzie się w czwartek (29.02) po HR w zakazanym lesie. W przypadku niemożności dotarcia, proszę o kontakt poprzez sowę lub sowiarnię. Należy wtedy podać pasujący termin wieczorny po poprawie ustalonej dla wszystkich. K.T.

Wszystkie wpisy >