28.06.2026, godz. 19:00 - Rozpoczęcie LVIII roku szkolnego 
Zakończenie roku zbliża się wielkimi krokami, dlatego myślę, że jest to idealna pora na przedstawienie wam waszych ocen proponowanych z Numerologii oraz Astrologii. Efekty waszych całorocznych starań prezentują się następująco:
Osoby wyżej niewymienione są nieklasyfikowane. Przypominam, że są to jedynie propozycje ocen, które mogą ulec zmianie - zarówno na lepsze, jak i na gorsze - po wtorkowym sprawdzianie/egzaminie (klasa I&II) lub poniedziałkowym egzaminie (szkolenie magiczne). Osoby, które nie są w stanie napisać sprawdzianu/egzaminu we wskazanym terminie, proszone są o wcześniejszą informację. W przypadku jakichkolwiek pytań bądź niejasności, zachęcam do kontaktu przez sowę lub czat.
Z życzeniami powodzenia podczas sesji egzaminacyjnej![]()
Koniec roku już lada moment, przed Wami sprawdzian. Tylko on może wpłynąć na oceny proponowane z Wróżbiarstwa, które przedstawiam Wam poniżej.
Szansę na klasyfikację mają: Ajlo, Rafael, Wanessa, jeśli zjawią się na sprawdzianie i napiszą go na ocenę pozytywną. Osoby niewymienione są nieklasyfikowane.
Pozostaję z szacunkiem![]()
Kochani Adepci!
Rok szkolny dobiega już końca, dlatego przychodzę do Was z proponowanymi ocenami z Prawa Magicznego. Więcej szczegółów dotyczących ocen, które mieliście szansę zdobyć, znajdziecie w moim prywatnym dzienniku.
Osoby niżej niewymienione są nieklasyfikowane.
Oceny mogą ulec zmianie o dwa stopnie w górę lub w dół w zależności od Waszego wyniku za egzamin końcoworoczny, który odbędzie się w poniedziałek (03.07) o godzinie 19:45. Jeśli ktoś nie będzie w stanie napisać egzaminu tego dnia, proszony jest o kontakt na czacie (Katja_Thatcher), poprzez sowę (katja.thatcher@gmail.com) lub na Discordzie (Katja#3808) w celu ustalenia pasującego terminu.
Oby egzamin jedynie polepszył Wasze oceny,
[Norka chodziła za Hallon krok w krok, nie dając żyć osobie profesorkiej i nieustannie szepcząc jej coś do ucha, przy okazji sprawiając, że miało po dziurki w nosie swojego pomocnika. Działo się tak tylko wtedy, kiedy państwo White–Anderson organizowało konkursy, prace pisemne lub wystawiało oceny. Cokolwiek to było, osoby uczniowskie wiedziały, że powinny czuć niepokój... Chociaż czy na pewno, skoro czuwała nad nimi kochana Norberta?]
"Astronomia jest najpiękniejszym pomnikiem ludzkiego umysłu; najszlachetniejszym zapisem jego inteligencji."
Rok szkolny powoli dobiega końca, dlatego nadszedł najwyższy czas na przedstawienie Wam ocen proponowanych z Astronomii. Przypominam, że warunkiem uzyskania klasyfikacji wciąż pozostaje napisanie egzaminu na minimum 30%. Odbędzie się on w ten wtorek (05.07.) w standardowych godzinach zajęć. Wynik z egzaminu może obniżyć lub podwyższyć średnią, jednak nie zmieni oceny końcowej o więcej niż dwa stopnie w górę lub w dół. Wszelkie poprawy nie są już możliwe.
Nie przedłużając, prezentuję listę szczęśliwców.
Dodatkowo klasyfikację mogą uzyskać Agusia Slytherin oraz Defne Nefrite, jeśli wstawią się na egzamin i zaliczą go na pozytywną ocenę. Osoby niewymienione w tym newsie są nieklasyfikowane. Dokładne oceny cząstkowe możecie sprawdzić w prywtanym dzienniku profesora.
Jeśli ktoś wie, że nie da rady pojawić się na egzaminie, proszony jest o prywatny kontakt z profesorem (czat: HallonWhite lub prof.H.White || sowa: white.hallon@gmail.com || discord: Hallon#8320) w celu ustalenia innego terminu.
W dodatku wszystkie osob uczęszczające na moje zajęcia bardzo proszę o wypełnienie prywatnej ankiety ewaluacyjnej. Ankieta jest dobrowolna, jednak gorąco zachęcam do podzielenia się swoimi uwagami. [Miejsce na zhejtowanie profesora.]
Do zobaczenia na egzaminie, 
Drodzy Czarodzieje!
Rok szkolny zbliża się ku końcowi, więc przyszedł czas na przedstawienie ocen proponowanych. Sytuacja może ulec zmianie po egzaminie, a wszystkie oceny znajdują się w moim prywatnym dzienniku. Aktualnie oceny wyglądają następująco:
Osoby wyżej niewymienione są nieklasyfikowane.
Jeżeli ktoś wie, że będzie nieobecny podczas sprawdzianu, który odbędzie się w najbliższą środę o 19:10 - proszę o kontakt w celu ustalenia odpowiedniego terminu. Tę sprawę, jak i inne problemy czy pytania można zgłaszać do mnie bezpośrednio na czacie (Catie_Catlover lub prof_Catlover) oraz poprzez maila (catie.catlover.amr@gmail.com).
Jednocześnie przedstawiam wyniki konkursu przedmiotowego i dziękuję za liczne odpowiedzi. Podsumowanie znajduje się w rozwinięciu newsa.
![]()