0
0
0
28.06.2026, godz. 19:00 - Rozpoczęcie LVIII roku szkolnego 
MOM „Żmijoptak”

Szanowna Społeczności Świata Magii!

Po trzyletniej przerwie powraca „Żmijoptak” - Międzyszkolna Olimpiada Magizoologiczna. O ile pamięć mnie nie zawiodła, jest to II edycja w formie międzyszkolnej, choć tym razem w nieco innej formie, co wyjaśnione jest w podanym niżej regulaminie.

Pierwszy etap olimpiady odbędzie się 17 października 2020 roku o godzinie 18:00 w moich Tajemniczych Krzakach (/join TajemniczeKrzaki). Drugi etap równo tydzień później w tym samym miejscu. 

Przed zdecydowaniem się na napisanie do mnie z ewentualnymi pytaniami, zalecam wpierw uważnie zapoznać się z treścią regulaminu olimpiady, który znajduje się [tutaj]. W nim znaleźć można również drogi kontaktu ze mną. Serdecznie zachęcam każdego do spróbowania własnych sił.

Niech wiedza będzie z Wami!

Wszystkie wpisy >