44529
42437
24892
54688
Rubinowe Wyzwania [4]

Kochana Społeczności!

Przybywamy do was z czwartym Rubinowym Wyzwaniem! Zostało one opublikowane dopiero teraz, ponieważ cały ubiegły tydzień był poświęcony zabawom. Dla przypomnienia Rubinowe Wyzwania, są to różne zadania do wykonania, wymagające od was zrobienia zakupów na Ulicy Pokątnej. Na koniec roku zostanie przyznany tytuł Rubinowego Mistrza Wyzwań dla każdej osoby, która wykona wszystkie zadania. Podsumowanie poprzedniego zadania znajdziecie pod tym linkiem. Osoby, które nie wiedzą, na czym polegają Rubinowe Wyzwania, odsyłamy do przeczytania opisu zabawy. W razie braku funduszy należy poczekać na wypłatę galeonów. Przypominamy, że w zabawie mogą brać udział zarówno uczniowie, jak i stażyści oraz nauczyciele. Wasze zadanie na nadchodzący tydzień brzmi...

Przedstaw obraz taty!

W drugim Rubinowym Wyzwaniu przedstawialiśmy miłość do mamy, tym razem pora na tatę! Równo za tydzień w czwartek będziemy obchodzić jego święto - zatem jest to dobra okazja do zaopatrzenia się w specjalny prezent! Przecież kto nie kocha własnoręcznych upominków. Waszym zadaniem jest ukazanie jego obrazu - może być w formie portretu, może to być wiersz czy coś jeszcze innego, co wam przyjdzie do głowy. Tylko wyobraźnia Was ogranicza. Oczywiście, może to dotyczyć zarówno waszego śmowego rodzica czy też wybranego ojca z serii. Do wykonania tego zadania będą wam potrzebne pędzelki, farbki oraz naklejki.

Czas na wykonanie tego wyzwania mija w środę (22.06) o godz. 2359. Zrobione zadanie należy wysłać na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Za zakupy otrzymacie 15 punktów/galeonów, natomiast za przedstawienie obrazu taty zostanie wam przyznane do 25 punktów/galeonów.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Wszystkie wpisy >