44529
42437
24892
54688
Podsumowanie tygodnia #5&#6

Droga Społeczności!

Piąty (tydzień zabaw) i szósty tydzień roku szkolnego już za nami. Mamy nadzieję, że wykorzystaliście ten czas i dobrze się bawiliście. Nie przedłużając, przedstawiamy wam podsumowanie zabaw z minionych dwóch tygodni...

Zaczniemy od Happy Rames, czyli serii krótkich zabaw, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w Kryształowej Komnacie, a prowadzą je nauczyciele, stażyści oraz prefekci. Jeśli ktoś nie wie, co to za zabawa, zachęcamy do zapoznania się z jej opisem (świstoklik). Pod koniec roku zostanie wyłoniony Mistrz Happy Rames wśród uczniów, stażystów i nauczycieli, który następnie zostanie wyróżniony pamiątkowym dyplomem. Efekty waszego zaangażowania w HR za miniony tydzień przedstawiają się następująco:

Podsumowanie HR

Kolejną atrakcją, w ramach której mieliście szansę zdobyć punkty, było wydarzenie pt. „Tajemnice Założycieli”, które odbyło się w niedzielę dwa tygodnie temu (5.06). Spotkanie poprowadzili szkolni prefekci. Poniżej zamieszczone jest szczegółowe podsumowanie zabaw:

Podsumowanie Tajemnic Założycieli

Cały ubiegły tydzień (6-12.06) był poświęcony zabawom - zarówno na czacie, jak i stronie szkoły. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i odpoczęliście, by od tego tygodnia pełni zapału wrócić do nauki. Zestawienie punktów za atrakcje w tamtym czasie znajdziecie po kliknięciu w poniższy świstoklik:

Podsumowanie Tygodnia Zabaw

Ostatnią atrakcją, w ramach której mieliście szansę zdobyć punkty, była zabawa Skrzydlate Klucze, na którą odpowiedzi mogliście wysyłać do dzisiaj (19.06) do godziny 14:00. Mamy nadzieję, że udało wam się je odnaleźć bez problemu i dobrze się przy tym bawiliście. Efekty waszych zmagań znajdziecie po kliknięciu w poniższy odnośnik:

Podsumowanie Skrzydlatych Kluczy

Cieszymy się, że tak chętnie braliście udział w organizowanych atrakcjach i mamy nadzieję, że podczas przyszłych wydarzeń również będzie dopisywała taka frekwencja. Podsumowania wydarzeń, które odbyły się podczas tego weekendu, pojawią się w następnym tygodniu.

Tym razem przybywamy do was z podsumowaniem za piąty oraz szósty tydzień. Jest to wynagrodzenie za udział w konkursach i zabawach, jakie były organizowane do tej pory w naszej szkole. Podsumowania będą pojawiać się na koniec każdego tygodnia, kiedy to - poza wynagrodzeniem za waszą aktywność - dostaniecie cotygodniowe wypłaty: uczniowie po 50 galeonów, stażyści po 60, natomiast nauczyciele po 70. Zachęcamy, by zdobyte galeony przeznaczyć na wykupienie listy zakupów (świstoklik), którą można realizować do przedostatniego tygodnia roku szkolnego (3 lipca). Zarobione galeony przydadzą się także w zabawie Rubinowe Wyzwania.

Podsumowanie galeonów

Serdecznie pozdrawiamy,

Wszystkie wpisy >