63121
23891
29254
57280
Podsumowanie tygodnia #2

Droga Społeczności!

Drugi tydzień tego roku szkolnego dobiegł już końca. Jak wasze humory i nastroje? Mamy nadzieję, że jesteście podekscytowani wizją ponownych zajęć i czekających was atrakcji, a tymczasem my przychodzimy z podsumowaniem minionego tygodnia...

Zaczniemy od Happy Rames, czyli serii krótkich zabaw, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w Kryształowej Komnacie, a prowadzą je nauczyciele, stażyści oraz — już niedługo — również prefekci. Jeśli ktoś nie wie, co to za zabawa, zachęcamy do zapoznania się z jej opisem (świstoklik). Pod koniec roku zostanie wyłoniony Mistrz Happy Rames wśród uczniów, stażystów i nauczycieli, który zostanie wyróżniony pamiątkowym dyplomem. Efekty waszego zaangażowania w HR za miniony tydzień przedstawiają się następująco:

Podsumowanie Happy Rames

W ubiegłą sobotę (14.01) mieliście okazję wziąć udział w Śnieżnej Wyprawie, podczas której odbyło się parę zabaw, a także mogliście spędzić czas na świeżym powietrzu. Była to dobra okazja do wzajemnej integracji! Mamy nadzieję, że karnawałowe odsłony naszych profesory nie śnią wam się po nocach... Zestawienie punktów za waszą aktywność znajduje się poniżej

Podsumowanie Śnieżnej Wyprawy

Dzień później, czyli w zeszłą niedzielę (15.01), mieliście okazję wziąć udział w Wypadzie do Hogsmeade. Podczas wyprawy odwiedziliście kilka sklepów pod okiem szalonego Gilderoy'a Lockharta. Mamy nadzieję, że nie opróżniliście całej zawartości sakiewek! Aby zobaczyć wyniki zabaw, które odbywały się w każdym miejscu, wystarczy kliknąć w poniższy świstoklik:

Podsumowanie Wypadu do Hogsmeade

Cieszymy się, że tak tłumnie braliście udział w organizowanych atrakcjach i mamy nadzieję, że podczas przyszłych wydarzeń również będzie dopisywała taka frekwencja. Podsumowania wydarzeń, które odbyły się podczas tego weekendu, pojawią się w następnym tygodniu.

Przybywamy do was również z podsumowaniem galeonów za drugi tydzień w Akademii Magii Ramesville. Jest to wynagrodzenie za udział w konkursach i zabawach, jakie były organizowane do tej pory w naszej szkole, a także te ogłoszone przed rozpoczęciem roku szkolnego. Podsumowania będą pojawiać na koniec każdego tygodnia, kiedy to — poza wynagrodzeniem za waszą aktywność — dostaniecie cotygodniowe wypłaty: uczniowie po 50 galeonów, stażyści po 60, natomiast nauczyciele po 70. Zachęcamy, by zdobyte galeony przeznaczyć na wykupienie listy zakupów (świstoklik), które można realizować do przedostatniego tygodnia roku szkolnego (5 marca).

Podsumowanie galeonów

Serdecznie pozdrawiamy

Wszystkie wpisy >