34688
16639
29900
22501
Detektyw Tajemnica #1

Szanowna społeczności!

Dwa tygodnie nauki za nami, więc na pewno zdążyliście poznać osoby, z którymi wspólnie tworzycie społeczność Ramesville. W związku z tym, chciałbym was zaprosić do udziału w zabawie, która potrwa aż do końca 8. tygodnia roku szkolnego.

Detektyw Tajemnica to zabawa, w której celem jest znalezienie zagadkowego opisu przestępstwa, ukrytego na pewnej podstronie. Należy zidentyfikować, kto dokonał danej zbrodni. Dodatkowo, na podstawie małej podpowiedzi, spróbujcie rozgryźć, kto jest tajemniczym detektywem, ujawniającym przestępstwa innych. Jeśli nie będziecie w stanie odgadnąć — nie martwcie się! Każda próba zostanie nagrodzona, a poszlak prowadzących do detektywa, z tygodnia na tydzień będzie coraz więcej. W zabawie mogą brać udział zarówno uczniowie, jak i stażyście oraz nauczyciele. Szczegółowy opis zabawy znajduje się tutaj.

Zagadkowe akta pierwszej sprawy już zostały ukryte gdzieś w zamku. Na odnalezienie ich i udzielenie odpowiedzi macie czas do niedzieli (29.01.2023) do godziny 23:59. Swoje prace ślijcie na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. 

Z życzeniami udanej zabawy,

Wszystkie wpisy >