0
0
0
0
Konkurs Ptakograficzny

Droga Społeczności!

Przybywam do Was z niebywałą gratką, która zainteresuje każdego, kto może poszczycić się zainteresowaniem w tematyce Ornitologii Magicznej. Mówi się, że profesor Cormier najbardziej fascynuje się ptasimi jajami i może być to bliskie prawdy. Jednakże, należy zwrócić też uwagę na ptasie piórka.

Waszym zadaniem jest rozpoznanie właścicieli piór, które pozbierałam w trakcie zajęć z Ornitologii. Należy przyporządkować nazwę ptaka do każdego pióra, a także podać miejsce na świecie, z którego owe stworzenie może pochodzić. Jeśli wykonacie zadanie poprawnie, otrzymacie  maksymalnie 20 punktów/galeonów za tę część konkursu.

W ramach drugiej części konkursu oferuję wam małą zabawę ptakograficzną. Waszym zadaniem jest wymyślenie własnego magicznego ptaka. Możecie wykonać jego opis, i/lub go narysować, pozostawiam Wam w tym aspekcie dowolność. Musicie jednak zawrzeć kilka aspektów, jakimi są: nazwa ptaka, miejsce występowania, rozmiar, masa, długość życia, dieta, liczba składanych jaj, wygląd, charakter oraz magiczne zdolności/właściwości. Puśćcie wodze fantazji! Za wykonanie tej części należy się kolejne 20 punktów/galeonów.

Swoje prace kierujcie na moją sowę (zinnia.cormier@gmail.com), która jest dla Was dostępna do 6 lutego, do godz. 23:59. O ile wcześniej nie zgłodnieje...

[Zidentyfikuj ptasie pióra.]

Odśnieżająca ptaki w Świętym Gaju,

Wszystkie wpisy >