27305
5510
10699
21139
Konkurs OnMSiry

Świergotniki!

Tydzień temu urodziny obchodziła Pomona Sprout - specjalistka od magicznych roślin i grzybów. Nie były jej też obce różnorodne eliksiry, do warzenia których tak licznie stosuje się składniki z jej specjalizacji. W związku z tym udało mi się zorganizować coś.. tematycznego. W jednej z cieplarni pani profesor zalęgło się pięć magicznych stworzeń, które są szkodnikami roślin. Oprócz tego gdzieś we wnętrzu pomieszczenia znajduje się pięć opakowań z nasionami magicznych roślin, które profesor Sprout zamierza zasadzić w innej cieplarni.

Waszym zadaniem jest pomóc jej w odnalezieniu szkodników i nasion. Dodatkowo musicie napisać, jak nazywają się dane szkodniki i nasiona jakich roślin czeka sadzenie. Ponadto należy podać, jak najlepiej (w sposób magizoologiczny, czyli humanitarny) pozbyć się każdego szkodnika, natomiast do każdego nasiona należy dopisać, w jakim eliksirze możemy znaleźć daną roślinę - przy czym eliksiry nie mogą się powtarzać. 

Wykonanie zadania w pełni warte jest 40 punktów. Na sowy ze wszystkimi wymaganymi danymi - oraz zaznaczonymi miejscami szukanych obiektów - czekam do poniedziałku (29.05) do godziny 21:37. Pamiętajcie, aby swoje odpowiedzi podpisać szkolnymi personaliami, a ślijcie je na adres kazbiel.to@fejm.pl

[Spójrz w lewo.] || [Spójrz w prawo.]

Aequam memento rebus in arduis servare mentem non secus in bonis

Wszystkie wpisy >