27642
5510
10808
21160
Rubinowe Wyzwania #4

Kochana Społeczności!

Przybywamy do was z czwartym w tym roku szkolnym Rubinowym Wyzwaniem! Dla przypomnienia Rubinowe Wyzwania, są to różne zadania do wykonania, wymagające od was zrobienia zakupów na Ulicy Pokątnej. Na koniec roku zostanie przyznany tytuł Rubinowego Mistrza Wyzwań dla każdej osoby, która wykona wszystkie zadania. Podsumowanie poprzedniego zadania znajdziecie pod tym linkiem. Osoby, które nie wiedzą, na czym polegają Rubinowe Wyzwania, odsyłamy do przeczytania opisu zabawy. W razie braku funduszy należy poczekać na wypłatę galeonów. Wyzwanie na najbliższy tydzień brzmi...

Przedstaw miłość do mamy!

Zbliża się niezwykle ważne święto – już za kilka dni będziemy obchodzić Dzień Matki, dlatego postanowiliśmy z tym wydarzeniem związać Wyzwanie w tym tygodniu. Zadaniem na ten tydzień będzie przedstawienie miłości do matki! Co mamy na myśli? Może być to obrazek przedstawiający waszą śmową mamę, albo ukazujący taką z serii, która szczególnie zapadła wam w pamięci. Może to być także wiersz, laurka, lub krótkie opowiadanie skupiające się na postaci tej mamy. Interpretacja tego tematu jest dowolna, choć w formie pisemnej powinna zawierać przynajmniej 100 słów! Do wykonania tego zadania będą wam potrzebne ołówki, zeszyt swojego aktualnego/byłego domu oraz dowolnie wybrane kwiaty, które następnie sprezentujecie szczęśliwej mamie.

Czas na wykonanie tego wyzwania mija w poniedziałek (29.05) o godz. 2359. Skończenie zadania  należy zgłosić poprzez wysłanie sowy na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Za zakupy otrzymacie 15 punktów/galeonów, natomiast za stworzenie rysunku lub napisanie okrzyku zostanie wam przyznane do 25 punktów/galeonów.

Życzymy powodzenia

Wszystkie wpisy >