0
0
0
0
Chomicze poszukiwania

Droga Społeczności Ramesville!

Co prawda miałam przyjść do was z konkursem przedmiotowym z Numerologii, jednak obecne wydarzenia nie pozwoliły mi na działanie zgodne z planem. Jestem zmuszona prosić was o pomoc — Chomik Pitagoras zaginął, zostawiając po sobie jedynie stary, pomięty pergamin. Mam podstawy, aby domyślać się, że mógł zostać porwany. Na kartce, którą po sobie zostawił, są zapisane 3 krótkie wskazówki wskazujące prawdopodobnie na jego porywacza; są one niestety zakodowane alfabetem numerologicznym (KLIK!), aby jego oprawca niczego się nie domyślił. 

[Zerknij na pergamin]

Czego więc od was oczekuję? Na pewno odkodowania wskazówek, za co będziecie mogli zdobyć po 5 punktów od każdej, a następnie wskazania odpowiedzi na nie, co zapewni wam kolejne 4 punkty od każdego tekstu. Dodatkowo po zdobyciu tych cennych informacji wierzę, że uda wam się dojść do wniosku, kto jest porywaczem mojego futrzanego przyjaciela, co pozwoli zdobyć wam 5 punktów — zakodowane uwagi Chomika powinny bez problemu was naprowadzić. Za dodatkowe dopisanie, co mogło kierować przestępcą i być motywem zbrodni, możecie otrzymać dodatkowe 8 punktów

Pracy nie jest mało, jednak liczę, że poradzicie sobie z zadaniem i pomożecie mi znaleźć oprawcę mojego lekcyjnego pomocnika! Swoje odpowiedzi wysyłajcie na moją sowę alice0wright@gmail.com do 31 maja do 23:59. Nie zapomnijcie podpisać się imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją!

Niech liczby mają was w opiece

Wszystkie wpisy >