28.06.2026, godz. 19:00 - Rozpoczęcie LVIII roku szkolnego 

Trzecie losowanie naszej magicznej loterii Losville dobiegło końca, więc już teraz przybywam do Was z wynikami. Wylosowane liczby znajdują się poniżej:
Wygranym serdecznie gratuluję, a wyniki znajdziecie poniżej:
Kolejne losowanie już za tydzień. Czas wysłania losów do Losville #4 mija w sobotę o godz. 23:59.
Quod felix, faustum fortunatumque sit,
![]()

Już jutro o godzinie 19:10 w Kryształowej Komnacie (/join krysztalowa_komnata) odbędzie się Bal Sylwestrowy, który będzie zwieńczeniem tego weekendu oraz całego 2019 roku. Wydarzenie będzie miało charakter klimatyczny. Podczas imprezy czeka na Was wiele konkursów, zabaw, tańców oraz wiele innych atrakcji. Jest to świetny sposób do spędzenia niedzielnego wieczoru oraz zdobycia dużej liczby punktów, jak i pokaźnej sakiewki galeonów.
Czym byłby Bal Sylwestrowy bez ciekawego przebrania? Zachęcamy do przygotowania wyjściowego stroju w postaci nowego nicku. Pod koniec balu zostanie wybrany Królowa i Król Balu. Przykładowe kreacje: Kula_Dyskotekowa, Wystrzalowe_Fajerwerki, Sylwestrowa_Czarownica, itp. Oczywiście można przyjść bez przebrania i dobrać sobie tylko kolor szaty.
Liczę na waszą obecność,

Już od czternastu minut nie przyjmuję odpowiedzi na mój ostatni konkurs, więc mogę śmiało ogłosić jego wyniki! Sytuacja wygląda następująco:
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i zachęcam do udziału w kolejnych konkursach, a Gryfonom gratuluję jednomyślności.
Pozdrawiam,
![]()
W ubiegłą niedzielę zostały wam przyznane odznaki i przez okres Świąt mieliście czas na to, by oswoić się z nowym stanowiskiem. Teraz nadszedł najwyższy czas, by wziąć się do pracy. W tym celu chciałabym was zaprosić na pierwsze spotkanie, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek (30.12) po zabawie HR (2045) w Pokoju Prefektów (join amr_prefekci). Podczas zebrania poznacie swoje obowiązki, a także powiem wam o szczegółach związanych z wydarzeniem, które co roku jest organizowane przez Prefektów - chodzi o Szalone Pomysły Założycieli. Proszę, abyście przeczytały informację o zabawie przed przyjściem na spotkanie (świstoklik). W razie, gdyby ktoś nie dał rady się pojawić, proszę o wcześniejszą informację.
Z serdecznymi uściskami,![]()
Nadszedł czas na ocenę waszej pracy w drugim tygodniu magicznych zajęć (16-22 grudnia). Podsumowanie pojawia się dopiero dzisiaj ze względu na przerwę świąteczną. Przypominam, że od przyszłego tygodnia zajęcia będą się odbywać zgodnie z planem, z wyjąkiem wtorku - Sylwester. Przypominam o obowiązku odrabiania zajęć, proszę o kontakt w tej sprawie.
Łączę serdeczne pozdrowienia,
