0
0
0
28.06.2026, godz. 19:00 - Rozpoczęcie LVIII roku szkolnego 
Międzyszkolna Olimpiada „Piertotum Locomotor”


Droga społeczności szkoły,

Niedawno odbył się 1 etap Międzyszkolnej Olimpiady Transmutacyjnej "Piertotum Locomotor". Prace zostały poprawione i muszę przyznać, że poszło Wam bardzo dobrze. Do 2 etapu przeszedł każdy, kto uzyskał przynajmniej 60% punktów za test. Wyniki znajdują się [TUTAJ].

Drugi etap odbędzie się w najbliższą Sobotę (21.12) o godzinie 18:00 w [/join piertotum_locomotor] i będzie miał charakter praktyczny. Zalecam przypomnienie sobie metody krokowej oraz metody klimatycznej wykonywania praktyk.

Szczegółowy regulamin i spis zagadnień znajduje się [TUTAJ].

W przypadku gdy ktoś nie może pojawić się w terminie olimpiady, można zgłaszać się do mnie do poniedziałku (23.12) w celu zaliczenia 2 etapu.

Z poważaniem,
Arsen McGreen

Wszystkie wpisy >