Dzień Kobiet w AMR

Szanowne Czarownice!
Oto nadeszła wiekopomna chwila,
Dzień Kobiet, a żeby każda była miła,
Mężczyźni wszyscy do kwiaciarni lecą,
By się obronić przed gniewną swą kobietą.
I właśnie dlatego my też polecieliśmy,
W metaforyczne kwiaty się wyposażyliśmy,
O dziwo formę wierszyka one przybrały,
Aby odpowiednio wyrazić dla kobiet pochwały.
Bo bez kobiet, i mężczyzn na świecie by nie było,
Za to byłoby brzydko, ponuro i niemiło,
Gdyż dzięki kobietom świat jeszcze w zgodzie żyje,
Choć każdy facet powie, że to myśli niczyje.
Mimo że tak inne, dla mężczyzn są inspiracją,
Więc każdy z Akademii je nagrodzi owacją,
Bądźcie piękne, zdrowe i szczęśliwe,
Tego wam życzą czarodzieje troskliwie!
Wszyscy czarodzieje AMR
***
W rozwinięciu newsa dostępne są wyniki MO "Mól Książkowy". Gratyfikacje zostaną przyznane po rozpoczęciu roku szkolnego.
Ogólne wyniki: stuk.
Dyplomy: po kliknięciu na nazwisko.
Gratyfikacje:
Wszystkie wpisy >