The Voice
Moi piękni i kochani,
bardzo się cieszę, że tak licznie zgłosiliście się do konkursu. Nie przedłużając już,
The Voice odbędzie się w
piątek (03.04.) o godzinie
20:00 w
scena_teatru. Chętnie zapraszam wszystkich uczestników, a przede wszystkim publikę, która również będzie miała wpływ na to, kto odpadnie już w pierwszym odcinku.
Osobom, które się już zgłosiły, wysłałem odpowiedni mail ze wszystkimi informacjami na temat tego jak nagrywać, gdzie wysyłać i co konkretnie jest wymagane. Ci, którzy wciąż chcą się zapisać, mogą to uczynić, klikając w
TEN FORMULARZ, a im także wyślę mailowo informację.
Zasady możecie przeczytać
TUTAJ, a w nich napisane jest o
jury. No tak, bo nie tylko Ci, co śpiewają, mogą brać czynny udział w kreowaniu tego konkursu. Potrzebuję również kilku osób, po jednej z każdej szkoły, chętnych do ocenienia występów. Swoją chęć można wyrazić, wypełniając
TEN krótki formularz. Spośród tych osób wybiorę odpowiednią do oceniania występów.
W przypadku pytań zapraszam do łapiania mnie na chacie (Rafael) bądź mailowo r.wedenn@gmail.com.
Śpiewająco pozdrawiam,
Rafael Weden
Wszystkie wpisy >