28.06.2026, godz. 19:00 - Rozpoczęcie LVIII roku szkolnego 
I niekoniecznie świry. Przychodzę do Was z podsumowaniem kursu z astronomii, który w tym roku pod nazwą „Gwiazd naszych wiedza” poprowadziłam ja. Chcę przede wszystkim podziękować wszystkim, którzy zajrzeli do wieży astronomicznej i odwiedzili mnie oraz Hubble’a. Nie macie pojęcia, jak nas to ucieszyło! Tak… Edwina też! Całkiem niedawno zakończył się termin nadsyłania prac zaliczeniowych z obserwacji nieba, toteż poniżej przedstawiam spis osób, którym udało się kurs zaliczyć. Wystarczy zajrzeć do DZIENNIKA lub rozwinąć pergamin. Pamiętajcie, że zawsze chętnie pomogę i o ile będę w stanie - wytłumaczę dane zagadnienie, np. mapy nieba, o czym już się przekonali ci, z którymi przerabiałam go jeszcze po zajęciach. Tymczasem raz jeszcze dziękuję i gratuluję - przeżyliście!
Wraz z Gwiazdami przesyłam mnóstwo pozytywnej energii!