28.06.2026, godz. 19:00 - Rozpoczęcie LVIII roku szkolnego 

Jako że od „Żmijoptaka” minęło dopiero 7 miesięcy, nie zamierzam męczyć Was nim ponownie. Na razie. Aby jednak dać jego przedsmak tym, którzy w nim nie uczestniczyli, postanowiłem stworzyć „Marmite” - Międzyszkolną Miniolimpiadę Magizoologiczną. Jest to I edycja tego przedsięwzięcia, ale - teoretycznie - będzie ono w Świecie Magii witało częściej niż „Żmijoptak”. A może będą się pojawiały zamiennie, kto wie..?
Pierwszy - i jedyny - etap olimpiady odbędzie się 29 maja 2021 roku o godzinie 18:00 w moich Tajemniczych Krzakach (/join TajemniczeKrzaki). Serdecznie zachęcam każdego do spróbowania własnych sił.
Przed zdecydowaniem się na napisanie do mnie z ewentualnymi pytaniami, zalecam wpierw uważnie zapoznać się z treścią regulaminu miniolimpiady, który znajduje się [tutaj]. W nim znaleźć można również drogi kontaktu ze mną.
Niech wiedza będzie z Wami!
![]()
________________________________________________
Ze względu na to, że w sobotę o godzinie 18:00 odbywają się kursy weekendowe, wszyscy chętni z Akademii do napisania olimpiady mogą do niej przystąpić o godzinie 19:10. Lokalizacja pozostaje bez zmian. Jeżeli komuś nie odpowiada ten termin, należy osobiście skontaktować się z profesorem Thundershoutem.