3632
4756
3105
5844
Początki z Kryształkiem #1

Kochani Czarodzieje!

Dzisiaj oficjalnie rozpoczynacie swoją magiczną przygodę w Akademii Magii Ramesville, dlatego, chcąc Wam umilić ten pierwszy tydzień, przygotowaliśmy konkursy, które będą pojawiały się na stronie szkoły codziennie aż do piątku (21.01). Za ich rozwiązanie możecie otrzymać dużo cennych punktów i galeonów! Odpowiedzi na wszystkie zabawy można wysyłać do piątku do północy, jednak tylko do końca dnia, w którym pojawił się konkurs, istnieje możliwość zdobycia pełnej liczby punktów - później przyznajemy tylko połowę z nich.

Pierwsza zabawa, którą dla Was przygotowaliśmy, dotyczy sal, w których odbywają się zajęcia. Wasze zadanie jest proste i nie tylko nauczy was poruszania się po zamku, ale i przypomni, kto będzie was nauczał w tym roku. W rozwinięciu newsa (,,rozwiń pergamin") znajdziecie ramesvillowskie sale, jednak z lukami w ich nazwach. Musicie uzupełnić luki w nazwach, ale i dopisać, jaki przedmiot odbywa się w tej sali oraz jaki profesor go naucza (w przypadku przedmiotu dzielonego, prosimy o podanie obu nauczających profesorów).

Za każdą poprawną odpowiedź dostaniecie 4 punkty/galeony, co łącznie daje Wam szansę na wzbogacenie się o 40 punktów/galeonów. Nauczyciele i stażyści otrzymują jedynie galeony, które w podsumowaniu zostaną odpowiednio przeliczone. Sowy ze swoimi odpowiedziami wysyłajcie na adres: dyrekcja.amr@gmail.com. Prosimy, abyście w temacie wpisali PzK #1, a także swoje imię i nazwisko oraz dom/funkcję, byśmy wiedzieli, komu przyznać punkty!

Serdecznie pozdrawiamy

Nazwy sal z lukami

  1. B _ _ l i _ t _ _ a 
  2. _ u _ i n _ w _ | k _ _ n _ t a
  3. _ o c _ _
  4. K _ _ n _ t a | _ _ z _ m i _ _
  5. _ _ e ż _
  6. S _ _ o w _ k
  7. _ i e _ l _ _ n i _
  8. _ a _ a | _ a k _ ę _
  9. S _ _ d i _ _
  10. _ _ l a | l _ c _ b

Wszystkie wpisy >