Zmiana organizacji zajęć - Wróżbiarstwo
Szanowna Społeczności!
W tym tygodniu następuje kilka zmian organizacyjnych:
- Pierwszoklasiści w czwartek (3.02) o godzinie 19:10 zamiast Zaklęć będą odrabiać zajęcia z Wróżbiarstwa. Lekcja o 19:45 nie ulega zmianie.
- Drugoklaściści dziś w godzinach 19:10-20:15 zamiast Zielarstwa odbędą zajęcia z Wróżbiarstwa. Natomiast jutro (2.02) w godzinach 19:10-20:15 odbędzie się Zielarstwo. W czwartek (3.02) w godzinach 18:00-19:05 zamiast Zaklęć odbędzie się Wróżbiarstwo.
Za utrudnienia przepraszam

Wszystkie wpisy >