44529
42437
24892
54688
Witamy w wesołym cyrku.

Drogie Węże!

Pierwszy tydzień roku szkolnego jest już za nami i mamy nadzieję, że w Waszych wężowych głowach pojawiają się zalążki istotnej magicznej wiedzy z zajęć, a w sercach rozkwita przyjaźń do szkolnych rówieśników. Jednakże, są to dalej dni pełne nowości, dlatego też chciałybyśmy zaprosić Was na pierwsze spotkanie domu Salazara Slytherina, które odbędzie się już w tę sobotę (14.05) o godzinie 18:00 w naszym niebywale przytulnym dormitorium (/join amr_slytherin).

Podczas spotkania zostaną poruszone kwestie dotyczące zbliżających się otrzęsin, a także wyboru prefekta, który w przyszłości będzie dumnie reprezentował nasz dom. Nie ominie Was też dawka dobrej zabawy i integracji w iście ślizgońskim towarzystwie, która - jak mamy nadzieję - sprawi, że poznamy się jeszcze lepiej.

Mamy nadzieję na Waszą wysoką frekwencję, gdyż obecność na spotkaniu jest obowiązkowa. Jeśli ktokolwiek z Was nie będzie w stanie się zjawić, niech poinformuje nas o tym za pomocą szkolnej sowiarni, poprzez prywatną sowę (zinnia.cormier@gmail.com | lilodelune@gmail.com), lub bezpośrednio na czacie (Zinnia_Cormier | LiloDelune).

>> Droga do pokoju wspólnego tajnej wężowej kryjówki <<

Pełne ślizgońskiej werwy opiekunki,

Wszystkie wpisy >