0
0
0
0
Zapisy na XLVII rok szkolny są OTWARTE! 4 września o godzinie 19:00 odbędzie się rozpoczęcie XLVII roku szkolnego
Rubinowe Wyzwania [5]

Kochana Społeczności!

Przybywamy do was z piątym w tym roku szkolnym Rubinowym Wyzwaniem! Dla przypomnienia Rubinowe Wyzwania, są to różne zadania do wykonania, wymagające od was zrobienia zakupów na Ulicy Pokątnej. Na koniec roku zostanie przyznany tytuł Rubinowego Mistrza Wyzwań dla każdej osoby, która wykona wszystkie zadania. Podsumowanie poprzedniego zadania znajdziecie pod tym linkiem. Osoby, które nie wiedzą, na czym polegają Rubinowe Wyzwania, odsyłamy do przeczytania opisu zabawy. W razie braku funduszy należy poczekać na wypłatę galeonów. Wyzwanie na najbliższy tydzień brzmi...

Stwórz własny środek transportu!

Za niedługo sesja egzaminacyjna, a po niej wyczekiwane wakacje! Na pewno wiele z was nie będzie siedziało w miejscu, lecz spakuje plecak i wyruszy w nieznane. Dlatego waszym zadaniem będzie stworzenie transportu doskonałego! Czy to będzie coś zupełnie innowacyjnego, czy też może ulepszona wersja Sieci Fiuu - wszystko zależy wyłącznie od waszej wyobraźni. Praca ta może być obrazowa, wykonując rysunek waszego środka lokomocji w dowolnym programie graficznym/odręcznie lub pisemna, gdzie opiszecie dokładnie z czego on się składa, jak wygląda (minimum 200 słów). Zanim jednak przejdziecie do tej częsci wyzwania, wybierzcie się na  Ulicę Pokątną i zakupcie zegar słoneczny, wykresy gwiazd, które przydadzą się wam podczas podróży oraz nawiedzone karty, dla jej urozmaicenia.

Czas na wykonanie tego wyzwania mija w środę (29.06) o godz. 2359. Skończenie zadania  należy zgłosić poprzez wysłanie sowy na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Za zakupy otrzymacie 15 punktów/galeonów, natomiast za stworzenie rysunku lub napisanie okrzyku zostanie wam przyznane do 25 punktów/galeonów.

Życzymy powodzenia

Wszystkie wpisy >