64646
24402
29914
58389
Rubinowe Wyzwania #1

Szanowna Społeczności!

Gdy już napełniliście swoje skrytki pokaźną sumą galeonów, nadeszła pora byście zaczęli je wydawać. Poza realizacją listy zakupów (na co macie czas do przedostatniego tygodnia roku szkolnego), co wtorek będą pojawiać się Rubinowe Wyzwania - zadania związane z przedmiotami dostępnymi na Ulicy Pokątnej. W zabawie mogą brać udział zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Więcej szczegółów możecie przeczytać pod tym świstoklikiem. Nie przedłużając, wasze zadanie na nadchodzący tydzień brzmi...

Stwórz swój własny eliksir!

Pierwszym zadaniem w tym roku będzie stworzenie przez was własnego eliksiru. Na początku udajcie się na Ulicę Pokątną i zakupcie fiolkę, chochlę oraz dyptam, a następnie stwórzcie opis własnej, unikatowej mikstury. Jej zastosowanie może być dowolne, więc poszalejcie z kreatywnością! Może eliksir zmieniający lustra dyrektora Zannichellie w portrety Jęczącej Marty? Eliksir rudości na wzór pukli profesora Stewarta? To już pozostawiamy waszej wyobraźni! Pomysł przedstawcie nam w formie opisu na minimum 100 słów, prezentującego działanie wymyślonego eliksiru, jego nazwy oraz z jakich składników został uwarzony.

Czas na wykonanie tego wyzwania mija we wtorek (6.02) o godz. 2359. Zrobione zadanie należy wysłać na adres: dyrekcja.amr@gmail.com, podpisując się przy tym imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją. Za zakup otrzymacie 10 punktów/galeonów, natomiast za przedstawienie swojego pomysłu zostanie wam przyznane do 30 punktów/galeonów.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Wszystkie wpisy >