64646
24402
29914
58389
Megakonkurs

Droga społeczności!

Nadeszła pora na zmierzenie się z konkursem z Obrony przed Czarną Magią, który dla was przygotowaliśmy. Konkurs składa się z trzech etapów, na wzór labiryntu z trzeciego zadania w Turnieju Trójmagicznym. Pierwszy etap jest prosty - w rozwinięciu newsa znajdziecie zagadkę sfinksa - jej rozwiązanie po wpisaniu w link => “justpaste.it/ODPOWIEDŹ” doprowadzi was do drugiego etapu, w którym znajdziecie kolejne zadanie oraz wskazówki prowadzące do etapu trzeciego

Na wasze prace czekamy do 14 lutego 2024 r. do godziny 23:59. Sowy zawierające odpowiedzi na każdy z etapów ślijcie na maila arctic.swift11@gmail.com. Za wykonanie pierwszego etapu możecie otrzymać 15 punktów i galeonów, za odpowiedzi do drugiego etapu dostaniecie 20 punktów i galeonów, natomiast za odpowiedzi z trzeciego etapu czeka was aż 35 punktów i galeonów. Po przejściu ostatniego etapu otrzymacie wasz własny puchar turnieju trójmagicznego oraz zadanie bonusowe warte 10 punktów i galeonów - więc łącznie do uzyskania jest aż 80 punktów i galeonów! Ponadto za otrzymanie przynajmniej połowy punktów, otrzymacie znaczek z pucharem turnieju trójmagicznego.

Miss Americana & The Heartbreak Prince,


Zagadka sfinksa:
"Gry nad szkockie jezioro wyskoczysz, / nie daj się temu wodnemu stworowi zaskoczyć, / niezwykle wulgarne jest to stworzenie, / a u trytonów siedzi grzecznie jak piesek. / Zaklęciem Relashio w mig go pogonisz, / choć łamiąc mu palce też się obronisz. / Mimo wszystko uważaj na niego, / bo w ławicach poluje na pływaka samotnego."

Wszystkie wpisy >