64646
24402
29914
58389
Podsumowanie tygodnia #4

Droga Społeczności!

Czwarty tydzień tego roku szkolnego dobiegł już końca. Jak wasze humory i nastroje? Mamy nadzieję, że jesteście podekscytowani wizją ponownych zajęć i czekających was atrakcji, a tymczasem my przychodzimy z podsumowaniem minionego tygodnia...

Zaczniemy od "Happy Rames", czyli serii krótkich zabaw, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w Kryształowej Komnacie, a prowadzą je nauczyciele, stażyści oraz prefekci. Jeśli ktoś nie wie, co to za zabawa, zachęcamy do zapoznania się z jej opisem (świstoklik). Pod koniec roku zostanie wyłoniony Mistrz Happy Rames wśród uczniów i nauczycieli, który zostanie wyróżniony pamiątkowym dyplomem. Efekty waszego zaangażowania w HR za miniony tydzień przedstawiają się następująco:

Podsumowanie "Happy Rames"

W ubiegłą niedzielę (04.02) odbyła się zabawa o nazwie "Magiczne Odliczanie", która była wzorowana na mugolskiej grze Państwa-Miasta. Podczas wydarzenia mogliście sprawdzić swoją wiedzę oraz poćwiczyć sprawność. Efekty waszych starań znajdziecie poniżej:

Podsumowanie "Magicznego Odliczania"

Kolejną atrakcją, w ramach której mieliście szansę zdobyć punkty, była zabawa "Ślimaki Horacego", na którą odpowiedzi mogliście wysyłać do dzisiaj (11.02) do godziny 14:00. Ufamy, że szukanie ślimaków i rozpoznawanie eliksirów nie sprawiło wam większych problemów, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z końcowym zestawieniem:

Podsumowanie "Ślimaków Horacego"

Pragniemy przypomnieć,  że cotygodniowe wypłaty galeonów wyglądają tak jak w minionych latach szkolnych — uczniowie dostaną co tydzień po 50 galeonów, stażyści po 60, natomiast nauczyciele po 70. Zachęcamy, by zdobyte galeony przeznaczyć na wykupienie listy zakupów (świstoklik), które można realizować do przedostatniego tygodnia roku szkolnego (10 marca) lub zakupy znaczków w ramach zabawy "Kryształowy Klaser".

Cieszymy się, że tak tłumnie braliście udział w organizowanych atrakcjach i mamy nadzieję, że podczas przyszłych wydarzeń również będzie dopisywała taka frekwencja. Podsumowania wydarzeń, które odbyły się podczas tego weekendu, pojawią się w następnym tygodniu.

Serdecznie pozdrawiamy

Wszystkie wpisy >