0
0
0
0
Zapisy na LII rok szkolny są OTWARTE! 8.05, 23:59 — konkursy z gazetki (świstoklik)  12.05, 23:59 — Akcja Reklama (świstoklik)
Konkurs z Prawa Magicznego

Kochana Społeczności!

Zapewne wszyscy miłośnicy i przeciwnicy dzisiejszej daty wiedzą doskonale, jakie święto obchodzimy. Nie miałam innego wyboru niż utrzymać miłosną tematykę, dlatego przychodzę do Was pseudoromantycznym konkursem z Prawa Magicznego. Nie jest on specjalnie długi, ponieważ składa się jedynie z dwóch części.

Osoby uczęszczające na Prawo Magiczne ostatnio poznały prawo Emily Rappaport, które między innymi zabraniało amerykańskim czarodziejom zawierania relacji romantycznych z niemagami. Jednak serce nie sługa i niektórzy odnaleźli miłość tam, gdzie teoretycznie “nie powinni” jej szukać. Pierwszy etap konkursu jest z tym poniekąd związany. Wasze zadanie polega na rozwiązaniu krzyżówki — dotyczy ona pięciu czarownic, które związały się z mugolami. Zaznaczam, że nie każda z tych czarownic pochodzi z Ameryki! Za poprawne wykonanie tego zadania przewidziana jest nagroda w postaci 20 punktów/galeonów.

[KRZYŻÓWKA.]

Jednak co to za para, kiedy brakuje w niej drugiej osoby? Dlatego Waszym drugim zadaniem będzie dopisanie mugolskiej drugiej połówki każdej z czarownic, które znalazły się w powyższej krzyżówce. Za wykonanie tej części konkursu można zdobyć kolejne 20 punktów/galeonów.

Łącznie za poprawne wykonanie obu etapów konkursu możecie zdobyć aż 40 punktów/galeonów. Swoje odpowiedzi przesyłajcie na moją sowę (katja.thatcher@gmail.com) do 21 lutego do godziny 23:59. Pamiętajcie o podpisaniu się imieniem, nazwiskiem oraz domem/funkcją!

Czekająca na nalot sów z odpowiedziami

Wszystkie wpisy >