69049
59818
77384
71532
Podsumowanie tygodnia #7

Droga Społeczności!

Siódmy tydzień roku szkolnego dobiegł końca. Jak wasze humory i nastroje? Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas, a tymczasem przychodzimy z podsumowaniem minionego tygodnia...

Zaczniemy od Happy Rames, czyli serii krótkich zabaw, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 20:30 w Kryształowej Komnacie, a prowadzą je nauczyciele, stażyści oraz prefekci. Jeśli ktoś nie wie, co to za zabawa, zachęcamy do zapoznania się z jej opisem (świstoklik). Pod koniec roku zostanie wyłoniony Mistrz Happy Rames wśród uczniów, stażystów i nauczycieli, który zostanie wyróżniony pamiątkowym dyplomem. Efekty waszego zaangażowania w HR za miniony tydzień przedstawiają się następująco:

Podsumowanie HR

W ubiegłą niedzielę (14.02) mieliście szansę wziąć udział w Balu Walentynkowym. Mamy nadzieję, że dobrze się bawiliście i poczuliście chociaż przez chwilę tę miłosną atmosferę! Po kliknięciu w poniższy świstoklik znajdziecie wyniki waszego zaangażowania:

Podsumowanie balu

Kolejną atrakcją, w ramach której mieliście szansę zdobyć punkty, była zabawa pt. "Skrzydlate Klucze", na którą odpowiedzi mogliście wysyłać do dzisiaj (21.02) do godziny 14:00. Ufamy, że poszukiwania na stronie nie sprawiły wam za wiele problemów, a tymczasem zapraszamy do zapoznania się z końcowym zestawieniem:

Podsumowanie Skrzydlatych Kluczy

Cieszymy się, że tak chętnie braliście udział w organizowanych atrakcjach i mamy nadzieję, że podczas przyszłych wydarzeń również będzie dopisywała taka frekwencja. Podsumowania wydarzeń, które odbyły się podczas tego weekendu, pojawią się w następnym tygodniu.

Przybywamy do was również z podsumowaniem galeonów za siódmy tydzień w Akademii Magii Ramesville. Jest to wynagrodzenie za udział w konkursach i zabawach, jakie były organizowane do tej pory w naszej szkole. Podsumowania będą pojawiać na koniec każdego tygodnia, kiedy to - poza wynagrodzeniem za waszą aktywność - dostaniecie cotygodniowe wypłaty: uczniowie po 50 galeonów, stażyści po 60, natomiast nauczyciele po 70. Zachęcamy, by zdobyte galeony przeznaczyć na wykupienie listy zakupów (świstoklik), którą można realizować do przedostatniego tygodnia roku szkolnego (28 lutego). Zarobione galeony przydadzą się także w zabawie Rubinowe Wyzwania.

Podsumowanie galeonów

Serdecznie pozdrawiamy

Wszystkie wpisy >